Змајеви у гостима шабачкој Мачви

02/10/2020ВЕСТИ

После сјајне победе над Радничким из Ниша са 5:0, екипу Вождовца у 10. колу Линг Лонг Суперлиге Србије очекује гостовање Мачви из Шапца. Меч је заказан за суботу с почетком у 16 часова.

После девет одиграних утакмица, Шапчани се налазе на зачељу табеле са пет освојених бодова, док Змајеви са 13 бодова заузимају 10. позицију.

Упркос бодовној разлици, шеф стручног штаба Јован Дамјановић сматра да ће Мачва бити веома опасан противник, нарочито на домаћем терену.

Чека нас нимало лак меч! Екипа Мачве је организована, дуго су на окупу и познају се добро. Ми имамо свој пут и начин игре. Желимо да подижемо ниво из утакмице у утакмицу и да наставимо са добрим резултатима.”

Чувар мреже Вождовца Милоје Прековић истакао је важност ове утакмице за континуитет и самопоуздање тима.

Позиција на табели ништа не значи, Мачва је врло квалитетан тим. Велика је предност то што играју код куће, што ће им сигурно и бити додатни мотив да покушају да освоје бодове. С друге стране, уколико ми будемо одиграли као против Радничког, позитиван резултат ће сам доћи“, закључио је Прековић.

Меч између Мачве и Вождовца на програму је у суботу од 19 часова на стадиону ФК Мачва у Шапцу, а дешавања из минута у минут можете пратити на нашем сајту као и друштеним мрежама.