Zmajevi u gostima šabačkoj Mačvi

02/10/2020VESTI

Posle sjajne pobede nad Radničkim iz Niša sa 5:0, ekipu Voždovca u 10. kolu Ling Long Superlige Srbije očekuje gostovanje Mačvi iz Šapca. Meč je zakazan za subotu s početkom u 16 časova.

Posle devet odigranih utakmica, Šapčani se nalaze na začelju tabele sa pet osvojenih bodova, dok Zmajevi sa 13 bodova zauzimaju 10. poziciju.

Uprkos bodovnoj razlici, šef stručnog štaba Jovan Damjanović smatra da će Mačva biti veoma opasan protivnik, naročito na domaćem terenu.

Čeka nas nimalo lak meč! Ekipa Mačve je organizovana, dugo su na okupu i poznaju se dobro. Mi imamo svoj put i način igre. Želimo da podižemo nivo iz utakmice u utakmicu i da nastavimo sa dobrim rezultatima.”

Čuvar mreže Voždovca Miloje Preković istakao je važnost ove utakmice za kontinuitet i samopouzdanje tima.

Pozicija na tabeli ništa ne znači, Mačva je vrlo kvalitetan tim. Velika je prednost to što igraju kod kuće, što će im sigurno i biti dodatni motiv da pokušaju da osvoje bodove. S druge strane, ukoliko mi budemo odigrali kao protiv Radničkog, pozitivan rezultat će sam doći“, zaključio je Preković.

Meč između Mačve i Voždovca na programu je u subotu od 19 časova na stadionu FK Mačva u Šapcu, a dešavanja iz minuta u minut možete pratiti na našem sajtu kao i društenim mrežama.