ЗМАЈЕВИ У ДВОМЕЧУ БОЉИ ОД РОМАНТИЧАРА

22/08/2018ВЕСТИ

Младе наде клуба из Јерковића су оствариле прве победе у најквалитетнијим лигама Србије.

Након стартних пораза од градског ривала Партизана у првом јесењем колу, данас у дому фудбалера Вождовца у двомечу је савладан још један градски ривал ОФК Београд. Змајеви су показали сјајну партију и све честитке иду на адресу играча и стручних штабова Вождовца.

Омладинци Вождовца су славили против младих Романтичара резултатом 3:1.

Срелци за наш тим су били Ђорђевић у 4.минуту, Вуковић у 11. минуту и Влаховић у 33. минуту.

Добро су отворили меч Змајеви и брзо повели 2:0 већ у 11. минуту преко Ђорђевића и Вуковића, плаво бели су смањили на 2:1, али све је дошло на своје након још једног гола Вождовца који је постигао Влаховић у 33. минуту.

Вождовац је наступио у саставу:

Новић, Вуковић, Ђорђевић, Петровић, Мијаиловић, Тешић, Нађ, Станојевић, Олујић, Караклајић, Влаховић.

Играли су још: Мијаиловић, Миловановић, Симоновић, Лаиновић и Ивановић.

Кадети Вождовца су победили  ОФК Београд резултатом 3:2.

Стрелци су били Никола Карић у 3. минуту, Александар Баковић у 6.минуту и Радован Брајковић у 77. минуту из једанаестерца. Веома брзо су повели Змајеви и после само шест минута је било 2:0, успели су гости да смање до полувремена на 2:1. Ипак младе наде Вождовца долазе до нове предности у 77. минуту, смањили су Романтичари у последњем минуту сусрета, али недоумице око победника није било до краја меча.

Стојић, Живановић, Марић,Лазић, Јеремић, Брајковић, Баковић, Карић, Шућур, Ристић и Богићевић.

Играли су још: Стефановић, Ђорђевић, Мрвић,Јовић и Нуредини.