ZMAJEVI DANAS OD 16 ČASOVA IGRAJU PRIJATELjSKU UTAKMICU SA BORECOM IZ VELESA

07/09/2019VESTI

Naši fudbaleri juče su otputovali u Severnu Makedoniju, gde ih očekuje prijateljska utakmica sa Borecom iz Velesa. Utakmica će biti odigrana povodom proslave 100 godina kluba iz Makedonije, a naš klub imaće tu privilegiju da bude uvaženi gost na ovom bitnom događaju.

Generalni direktor kluba, Miloš Mirković, juče je u razgovoru za sajt FK Voždovac istakao da je ovo velika privilegija za naš klub, jer proslava stogodišnjice kluba nije mala stvar, te da je ekspedicija našeg kluba uzbuđena što će imati priliku dak uveliča ovu proslavu. Takođe je napomenuto da  će ova utakmica biti samo početak saradnje dva kluba koja će odvijati na više nivoa.

Podsetimo, saradnja dva kluba započeta je skorašnjim transferom Marka Đorđevskog u redove Voždovca.

Utakmica će biti odigrana u 16 časova na stadionu Zoran Paunov u Velesu.

Ostavite komentar