VOŽDOVAC – VOJVODINA 1:2

01/03/2020VESTI

Fudbaleri Voždovca danas u okviru 24. kola Linglong Superlige Srbije dočekuju na svom stadionu ekipu Vojvodine. Početak meča zakazan je za 14 časova, a karte za ovaj meć biće u prodaji do početka meča.

Novosađani dolaze na krov osokoljeni velikom pobedom nad Radničkim iz Niša i sa 3. pozicije na tabeli, dok Zmajevi u ovom meču nemaju prostora za kiks jer u prethodna tri meča u prolećnom delu sezone nisu osvojili bodove, te ako zaista žele da drže korak sa timovima na vrhu, moraju već danas da se vrate na staze kojom su išli tokom jeseni i bili jedno od najprijatnijih iznenađenja u prvenstvu.

Poznat je i protokol našeg tima za današnji meč:

1’| Meč na Krovu je počeo! NAPRED ZMAJEVI!

21’| GOLLLL!!!! LAZAR ZLIČIĆ!!! Voždovac vodi 1:0 protiv Vojvodine! Jovan Nišić je asistirao! BRAVO ZMAJEVI!

31’| Gol. Vojvodina izjednačuje rezultat nakon 10 minuta igre. Asistirao je Vukadinović, a loptu u mrežu Voždovca smestio Bojić.

41’| Izašao je Mrkajić sam ispred golmana Ilića, ali Mare kao i tokom cele sezone pokazuje zašto je reprezentativni golman! Bravo Mare! Ostaje 1:1 na Krovu!

43’| Sada je blizu pogotka bio Đorđijevski! Hajdin je sjajno proigrao makedonskog igrača, kome je falilo nekoliko centimetara da zahvati loptu i pošalje je iza leđa Rockova! Šteta!

44’| Žuti karton za Stefana Hajdina nakon kornera za Voždovac. Sudija je Hajdinov skok sa igračem Vojvodine okarakterisao kao faul.

45’| POLUVREME NA KROVU. U prvom delu meča videli smo dva gola i dosta dobrih prilika na obe strane! Nadamo se da će u drugom poluvremenu Zmajevi preuzeti inicijativu i ostaviti kući sva tri boda!

46’| Počelo je drugo poluvreme na Krovu! NAPRED ZMAJEVI!

48’| Vukadinović dovodi Vojvodinu u prednost nakon solo prodora. Trenutno na krovu rezultat 1:2.

53’| Pokušao je Stojčev oštrim udarcem iz daljine, Rockov se nije najbolje snašao prilikom intervencije, ali je ipak „pokupio“ loptu.

54’| Još jedanom skoncentrisanost i pravovremena intervencija golmana Ilića čuva mrežu Voždovca. Vukadinović je bio u ozbiljnoj prilici, ali golman Zmajeva opet na visini zadatka.

59’| Ostavio je Hajdin sjajnu povratnu loptu za Živojinovića koji je pokušao udarcem da prevari Rockova, nažalost ne i dovoljno precizno da bi lopta završila u mreži.

61’| Prva izmena u našem timu. Igru napušta Đorđijevski, a u igru ulazi mladi Dragan Stoisavljević ?

66’| Izvršene su dve izmene u timu Voždovca. Igru su napustili Đorđijevski i Živojinović, a na terenu su Stoisavljević i Cvetićanin.

68’| Pokušao je udarcem iz daljine sada Luka Cvetićanin, međutim ni ovo nije bilo opasno po golmana Rockova. Rezultat ostaje 1:2 za Vojvodinu.

77’| Marko Ilić sjajno interveniše i reaguje, najbitniji šraf u ekipi našeg tima definitvno. Mlada reprezentacija Srbije može da bude mirna uz ovakvog golmana među stativama.

79’| Nemanja Nikolić je pokušao sa oko 25 metara, ali lopta je išla pravo u golmana Rockova.

90’| Sjajno su kombinovali NIkolić i Stojčev nakon kornera! Stojčev je uputio i sjajan udarac, a lopta je prošla tik iznad prečke gola Vojvodine! Šteta! Utakmica je produžena za 4 minuta!

Kraj meča. I pored prednosti koju je imao Voždovac nije uspeo da ni u četvrtoj utakmici prolećnog dela osvoji bodove…