Strelac: Jovančić u 43. minutu i Trujić u 87. minutu

Četvrti sudija: Popović Marko

VOŽDOVAC: Popović, Filipović, Putinčanin, Mihajlov, Ivković, Pavlović, Nikolić, Zec, Ćirković, Dražić, Krasić.

Igrali su još: Stuparević, Petrović i Georgijević

VOJVODINA: Rockov, Antić, Babić Siniša, Kovačević, Lakićević, Malbašić, Meleg, Puškarić, Vukasović, Jovančić, Trujić.

Otvoreno je krenula utakmica na obe strane, a prvi udarac beležimo Zmajevima, pokušao je Nikolić posle lepog duplog pasa sa Dražićem, ali je lopta završila u korneru, igrao se šesti minut.

U 14. minutu ponovo je Nikolić u prodoru, uposlio je Ćirkovića, ali je njegov šut izblokiran.

U 27.minutu nova šansa za Voždovac. Nikolić je na 20 metara od gola napravio par „lažnjaka“, nakon šuta stavio je na muke protivničkog golmana, ali lopta odlazi u korner.

Gosti prete iz kontranapada, ali sve su zatvorili Mihajlov i Ivković. Ipak u 34.minutu Voždovac je opet opasan po gol Vojvodine. Međutim, Ćirkovic i Krasić nisu uspeli da zatresu mrežu Novosađana.

Prvu opasniju priliku gosti su omali u 40.minutu, Meleg je šutirao sa distance, a lopta odlazi pored gola. Voždovac se opet dobro organizuje i na drugoj strani preti Ćirković, ali povratni pas je osujećen.

Ipak gosti dolaze do vođstva, u 43. minutu Jovančić je iskoristio centaršut Melega i glavom zatresao mrežu.

U 61.minutu odlična prilika za Zmajeve. Šutirao je Zec, pa i Putinčanin, i istakao se golman Vojvodine.

Zmajevi sve vreme kruže oko gola Vojvodine, međutim prome nema, a najopsniji po gol gostiju je bio Ćirković.

U 80.minutu gosti ae oslobađaju pritiska. Uspevaju da naprave kontru, Meleg je pokušao šutem iz daljine, a lopta odlazi preko gola.

U 83.minutu Krasić šutira iz daljine, ali lopta završava u rukama gostujućeg golmana.

U 84.minutu Meleg preti, ali Popović je siguran.

Ipak gosti dolaze do novog vođstva. Nakon kornera najbolje se u skoku snašao Trujić i doveo Vojvodinu do 2:0.

U 90. minutu je pokušao Krasić jođ jednom, ali bez promene rezultata.