Стрелац: Јованчић у 43. минуту и Трујић у 87. минуту

Четврти судија: Поповић Марко

ВОЖДОВАЦ: Поповић, Филиповић, Путинчанин, Михајлов, Ивковић, Павловић, Николић, Зец, Ћирковић, Дражић, Красић.

Играли су још: Ступаревић, Петровић и Георгијевић

ВОЈВОДИНА: Роцков, Антић, Бабић Синиша, Ковачевић, Лакићевић, Малбашић, Мелег, Пушкарић, Вукасовић, Јованчић, Трујић.

Отворено је кренула утакмица на обе стране, а први ударац бележимо Змајевима, покушао је Николић после лепог дуплог паса са Дражићем, али је лопта завршила у корнеру, играо се шести минут.

У 14. минуту поново је Николић у продору, упослио је Ћирковића, али је његов шут изблокиран.

У 27.минуту нова шанса за Вождовац. Николић је на 20 метара од гола направио пар “лажњака”, након шута ставио је на муке противничког голмана, али лопта одлази у корнер.

Гости прете из контранапада, али све су затворили Михајлов и Ивковић. Ипак у 34.минуту Вождовац је опет опасан по гол Војводине. Међутим, Ћирковиц и Kрасић нису успели да затресу мрежу Новосађана.

Прву опаснију прилику гости су омали у 40.минуту, Мелег је шутирао са дистанце, а лопта одлази поред гола. Вождовац се опет добро организује и на другој страни прети Ћирковић, али повратни пас је осујећен.

Ипак гости долазе до вођства, у 43. минуту Јованчић је искористио центаршут Мелега и главом затресао мрежу.

У 61.минуту одлична прилика за Змајеве. Шутирао је Зец, па и Путинчанин, и истакао се голман Војводине.

Змајеви све време круже око гола Војводине, међутим проме нема, а најопснији по гол гостију је био Ћирковић.

У 80.минуту гости ае ослобађају притиска. Успевају да направе контру, Мелег је покушао шутем из даљине, а лопта одлази преко гола.

У 83.минуту Kрасић шутира из даљине, али лопта завршава у рукама гостујућег голмана.

У 84.минуту Мелег прети, али Поповић је сигуран.

Ипак гости долазе до новог вођства. Након корнера најбоље се у скоку снашао Трујић и довео Војводину до 2:0.

У 90. минуту је покушао Красић јођ једном, али без промене резултата.