TELEOPTIK BOLjI OD VOŽDOVCA NAKON IZVOĐENjA PENALA. MISIJA U KUPU SRBIJE ZAVRŠENA ZA ZMAJEVE.

09/10/2019VESTI, Kup Srbije

Nakon izuzetno uzbudljive utakmice u kojoj smo videli četiri pogotka i izvođenje jedanaesteraca, Teleoptik je obezbedio prolaz u 1/8 finala Kupa Srbije. Misija u Kupu Srbije prerano je završena za izabranike Radeta Kokovića. Kompletan tok utakmice i izveštaj iz minuta u minut možete ispratiti na našem sajtu.

Teleoptik  danas dolazi u goste Zmajevima u utakmici 1/16 finala Kupa Srbije. Meč počinje u 15 časova, a ulaz će biti besplatan za sve posetioce.

Srpskoligaš iz Zemuna dolazi na “krov” sa velikom željom da napravi iznenađenje u najmasovnijem domaćem takmičenju, ali na Zmajevima je da spreče svako iznenađenje na svom stadionu i mirno prođu u 1/8 finala Kupa.

Poznat je i sastav u kojem će Zmajevi danas izaći na teren:

⏱️ 1′ – Meč između Partizana i Teleoptika je počeo! NAPRED ZMAJEVI!

⏱️6′ Prva prilika na meču za Voždovac. Stojčev je uputio centaršut, Mihajlov zakačio loptu glavom i poslao je tik pored leve stative gola Teleoptika. Idemo dalje.

⏱️13′ Gol. Teleoptik vodi 0:1. Strelac je Uroš Knežević.

⏱️19′ Sjajna prilika za Voždovac! Stefan Purtić je uputio oštar udarac sa preko 20 metara, a lopta prohujala tik pored stative gola Teleoptika! Šteta!

⏱️39′ Pokušao je Stojčeva udarcem iz daljine da ugrozi golmana Teleoptika, ali nažalost golman je bio na mestu. Rezultat ostaje 0:1 za Teleoptik

⏱️ 45. POLUVREME NA “KROVU”. Zmajevi idu na odmor sa golom zaostatka, ali nadamo se boljem rezultatu u drugom poluvremenu. Voždovac 0:1 Teleoptik

⏱️ 46. POČELO JE DRUGO POLUVREME – Izvršena je i prva izmena u našem timu. Igru napušta Cvetićanin, a u igru ulazi Aleksandar Stanisavljević

⏱️48. minut – GOOL GOL GOL! IZJEDNAČENJE NA KROVU! Zmajevi ekspresno na početku drugog poluvremena dolaze do izjednačenja! Strelac je Ognjen Krasić! BRAVO KRASO!

⏱️57. minut – Sjajna prilika za Marka Devića! Sjajno je Stanisavljević proigrao iskusnog Devića kojem je ipak falilo malo preciznosti u završnici jer je lopta pogodila spoljni deo mreže!

67. minut – Druga izmenaIzmena u našem timu 🔁Igru napušta strelac gola Ognjen Krasić, a umesto njega u igru ulazi Viktor Živojinović.

71. minut – GOL GOL GOL! VOŽDOVAC PREOKREĆE UTAKMICU! Viktor Živojinović se sjajno izborio za šansu za udarac iz ugla šesnaesterca i maestralno pogodio dalji ugao golmana! BRAVO ZMAJEVI! 🐉

78. minut – Treća izmena u našem timu. U igru ulazi Stefan Hajdin, a igru napušta Stefan Purtić.

82. minut – Stefan Hajdin je pokušao udarcem iz daljine da ugrozi golmana Teleoptika, ali taj udarac nije bio dovoljno jak.

87. minut – Teleoptik postiže pogodak i izjednačuje rezultat. Strelac je Čolić. Teleoptik – Voždovac 2:2.

KRAJ UTAKMICE. PENALI ĆE ODREDITI KO NASTAVLJA TAKMIČENJE U KUPU SRBIJE.

NAKON IZVOĐENJA PENALA TELEOPTIK JE IZBORIO PROLAZAK U 1/8 FINALA KUPA SRBIJE.