Strelci: Pavićević u 1. i Maksimović u 25.minutu za Voždovac.

VOŽDOVAC: ČUPIĆ, OREŠČANIN, STOJANOVIĆ, JOVANOVIĆ, ZLATKOVIĆ, VIDAKOVIĆ, JEŠIĆ, MILUTINOVIĆ, STANKOVIĆ, PAVIĆEVIĆ, MAKSIMOVIĆ.

NA KLUPI SU: MILINKOVIĆ, PEROVIĆ, PURTIĆ, SIMEUNOVIĆ.

SINĐELIĆ: SIMIĆ, KRSTIĆ, PAVIŠIĆ, KRIČAK, MATOVIĆ, STANKOVIĆ, LEKANIĆ, CAKIĆ, IVANOVIĆ, TUFEGDžIĆ, ĐORĐEVIĆ.

NA KLUPI SU: VUKAŠINOVIĆ, RAKIĆ, MANDIĆ, MIRKOVIĆ, VUKČEVIĆ, JANKOVIĆ, PETRONIJEVIĆ.

Odmah je Voždovac krenuo furiozno ka golu gostiju i nije prošao ni ceo minut, nakon asistencije Stankovića, Pavićević postiže gol za Zmajeve.

Sinđelić je pokušao u par navrata da stigne do gola Voždovca, pretili su Orlići i iz prekida, ali odbrana Zmajeva je bila sigurna.

U 25. minutu semafor je pokazivao 2:0. Sjajna akcija Voždovca u kojoj su učestvovali Ješić, Pavićević i Stanković, na kraju sve lepo realizuje Maksimović.

U 32. minutu pokušao je Nikolić udarcem iz daljine, međutim Čupić je siguran na golu.

Pokušavali su gosti da dođu da smanjenja rezultata, ali umalo da Voždovac dođe do novog vođstva. Milutinović je odlično uposlio Stankovića, ali napadaču Zmajeva je nedostajao korak za postizanje gola.

Dinamično je bilo i u drugom poluvremenu, ali bez pravih šansi za gol. Ipak dobro se uzdrmala prečka nakon šuta Maksimovića u 79. minutu, a zapretio je samo minut kasnije i Simeunović.

Do kraja meča imao je šansu i Perović, ali njegov udarac sa 16 metara je odbranio gostujući golman.