VOŽDOVAC – RADNIČKI 2:1 (1:1)

U utakmici 28. kola Super lige Srbije “Zmajevi” dočekuju Radnički iz Niša uz direktan prenos na TV Arena sport 1.

Četvrti sudija: SANTRAČ Dejan

STRELCI:  PAVIĆEVIĆ Marko u 17. minutu i  MIHAJLOV Miloš u 51. minutu za Voždovac, MIĆIĆ Dušan u 19. minutu za Radnički

KARTONI:  BULATOVIĆ Darko 13′ , PAVLOVIĆ Miloš  20′, LUKOVIĆ Andrija 55′, DURONjIĆ Borko 84′ i KNEŽEVIĆ Marko (G) 87’kod Voždovca, NOMA Riota 27′,  STOJANOVIĆ Saša 78′ i AKSENTIJEVIĆ Nikola 84′

SASTAVI TIMOVA

VOŽDOVAC

03 ZLATKOVIĆ Nemanja   ( od 75′ STANKOVIĆ Miloš)
05 GAJIĆ Marko
08 MILUTINOVIĆ Zoran   ( od 70′ GAVRIĆ Nebojša)
25 PAVLOVIĆ Miloš
26 SREĆKOVIĆ Nikola  ( od 67′ DURONjIĆ Borko)

08 STOJANOVIĆ Slaviša
11 STANISAVLjEVIĆ Aleksandar   ( od 62′ STOJANOVIĆ Saša)
13 AKSENTIJEVIĆ Nikola   ( od 88′ BULATOVIĆ Radoš)
14 PETROVIĆ Miloš
23 MIĆIĆ Dušan  ( od 80′ ĆIRKOVIĆ Petar)

TOK UTAKMICE

Voždovac ima više od igre, ali ipak gosti prvi ozbiljnije prete. Slobodan udarac je izveo Stanisavljević, ali siguran je Knežević na golu.

Ipak Zmajevi su uzvratili. Zlatković je uputio oštar centaršut, a najsnalažljiviji u kaznenom prostoru je Pavićević i dovodi Voždovac u vođstvo od 1:0.

GOL! Igrao se 17.minut utakmice, a samo dva minuta kasnije Radnički dolazi do izjednačenja, a strelac je Mićić.

Nakon golova, videla se dinamična igra. Ređale se akcije pred oba gola, a opasni su bili naleti Srećkovića, Lukovića, te Ješića.

Drugi deo je krenuo šutem Lukovića sa distance, ali Šaranov je na mestu.

Samo minut kasnije Srećković je u opasnom naletu, ali lopta odlazi u korner.

GOL! Nakon kornera najbolji u skoku je Pavlović, koji glavom asistira Mihajlovu i Voždovac od 51. minuta vodi 2:1.

U 65.minutu Voždovac je izveo divan napad u kome su učestvovali Luković, Pavićević i Zlatković, na kraju je šutirao Ješić, ali preko gola.

U 70.minutu Luković se prelepo oslobođa svog čuvara, organizuje još jedan atak ka golu gostiju. Akcija se završava šutem Duronjića, ali lopta odlazi pored gola.

Pokušavali su gosti akcijama po boku, ali centaršutevi su bili lak plen za Kneževića.

U 84.minutu Pavićević stvara idealnu priliku za Duronjića koji sam izlazi pred Šaranova, ali uspešniji je gostujući golman.