VOŽDOVAC – PROLETER 2:0! ZMAJEVI NASTAVLjAJU SJAJAN NIZ! IZVEŠTAJ IZ MINUTA U MINUT

23/11/2019VESTI

Nakon još jedne reprezentativne pauze vraćamo se klupskom fudbalu i ovoga puta Zmajevi danas dočekuju ekipu Proletera na “krovu” u okviru 17. kola Superlige Srbije.

Ovo je takođe i prvi meč koji će biti odigran na stadionu Voždovca nakon skoro mesec dana, te je sigurno da se voždovačka publika uželele fudbala i da će imati priliku da u subotu gleda jedan od derbi mečeva ovog kola Superlige.

Gostujuća ekipa Proletera trenutno zauzima 12. mesto na tabeli Linglong Superlige Srbije sa osvojenih 16 bodova, dok su Zmajevi trenutno na 6. mestu tabele sa osvojenih 26 bodova.

Meč između Voždovca i Proletera počinje u 16 časova.

Poznata je i startna postava u kojoj će danas Zmajevi izađi na megdan Proleteru!

1′ | Počeo je meč na krovu između Voždovca i Proletera! NAPRED ZMAJEVI!

12′ | Prvu ozbiljniju priliku na meču imao je Voždovac. Iz daljine je oštro šutirao Nemanja Nikolić, ali je lopta otišla iznad gola Proletera. NAPRED ZMAJEVI!

32′ | Nakon prvih pola sata bez ozbiljnije prilike. Kovačević je već nekoliko puta oštro startovao nad Stanisavljevićem , ali sudija Nikolić nikako da sankcioniše ovu grubu igru.

42′ | Sjajna prilika za Voždovac! Stanisavljević je sjajno izborio priliku za šut i uputio oštar udarac sa oko 20 metara, ali nažalost lopta je otišla tik pored desne stative gola Proletera!

45′ | POLUVREME NA KROVU! U ne tako sadržajnoj utakmici u kojoj je Voždovac imao bolje prilike, u prvom poluvremenu idemo na odmor bez golova! Napred Vožde!

46′ | POČELO JE DRUGO POLUVREME! Voždovac – Proleter 0:0 Napred Vožde! 🐉

54′ | GOOOLL GOL GOLLL!!! ZLIČIĆ! 🙅‍♂️ Sjajno je mladi reprezentativac Makedonije Đorđevski proigrao Lazara Zličića koji je rutinski rešio situaciju 1 na 1 sa golmanom Proletera! BRAVO ZMAJEVI! 🐉

70′ | Pokušao je Purtić udarcem iz daljine da ugrozi golmana Proletera, ali nažalost udarac nije bio dovoljno jak da ozbiljnije ugrozi gol gostiju.

74′ | GOOOLL!! Voždovac vodi 2:0! Strelac je Marko Đorđevski koji se sjajno snašao u šesnaestercu Proletera nakon asistencije Stefan Hajdina! Bravo Zmajevi!

84′ | Nastavlja Voždovac da atakuje! Sada je Cvetićanin imao sjajnu priliku da postigne pogodak, ali je iz izgledne prilike loptu prebacio preko gola! Šteta! I dalje Voždovac – Proleter 2:0

90′ | KRAJ MEČA! BODOVI OSTAJU NA KROVU, A VOŽDOVAC NASTAVLJA NIZ NEPOBEDIVOSTI I OSTAJE JEDINI TIM U LIGI KOJI JE POSTIGAO POGODAK NA SVAKOM MEČU!

Voždovac ovom pobedom ostaje na 6. mestu Linglong Superlige! BRAVO ZMAJEVI!