VOŽDOVAC – MLADOST 2:0. IZVEŠTAJ SA UTAKMICE – IZ MINUTA U MINUT!

24/08/2019VESTI

Dobrodošli na teksutalni prenos utakmice Voždovac – Mladost! Meč je počeo u 20 časova!

Zmajevi su istrčali na teren u sledećem sastavu:

⏱️ 1′ – Meč Voždovac – Mladost Lučani  je počeo! NAPRED ZMAJEVI!

⏱️ 12′  Za sada bez konkretnijih prilika na obe strane, igra se odvija većinom na sredini terena.

⏱️ 13′ SJAJNA PRILIKA ZA VOŽDOVAC! Stefan Purtić je ušao u kazneni prostor gostiju i uputio jak udarac iz blizine, ali nažalost lopta je udarila u stativu.

⏱️ 15′  Stojčev pokušava udarcem iz daljine, međutim nije to bio udarac koji je mogao ozbiljnije da ugrozi golmana Žečevića.

⏱️ 20′ JOŠ JEDNA PRILIKA ZA ZMAJEVE! Krasić je uputio centaršut, Mikić bio sam u petercu Lučana, ali nažalost nije lepo zahvatio loptu glavom. Rezultat ostaje nepromenjen!

⏱️ 33′  Prva izmena u timu Voždovca 🔁 Igru napušta Miloš Stojčev, u igru ulazi Alen Mašović.

⏱️43′ GOOOLL!!! JEVTIĆ POSTIŽE POGODAK! Nakon sjajnog centaršuta Nikolića, Jevtić je glavom postigao pogodak! Voždovac vodi 1:0! BRAVO JEVTO, BRAVO ZMAJEVI!

⏱️45′ POLUVREME – Voždovac ide na odmor sa prednošću od jednog gola! Voždovac – Mladost 1:0.

⏱️46′ Počelo je drugo poluvreme na Krovu! NAPRED ZMAJEVI!

⏱️51′ Iako drugo poluvreme traje tek nekoliko minuta, vidljiva je inicijativa Voždovca koji diktira tempo igre i stvara šanse!

⏱️55′ Prva ozbiljnija prilika za Lučane na utakmici. Andrić je uputio udarac sa ivice šesnaesterca, međutim lopta odlazi daleko od stative gola Voždovca.

⏱️59′ Jovan Nišić pokušava udarcem iz daljine, međutim udarac nije bio jak i lopta je bila lak plen za golmana Zečevića.

⏱️66′ GOOOLLL!!! Sjajan pogodak Stefana Purtića za 2:0! Mašović je asistirao!

⏱️72′ Izmena u timu Voždovca. Umesto Stefana Purtića u igru ulazi 16-godišnji Luka Cvetićanin kome je ovo debi u dresu Voždovca!

⏱️76′ Dević je sjajno razigrao Nišića koji je uputio udarac ka golu Mladost, nažalost nedovoljno snažan da savlada golmana Zečevića.

⏱️83′ Lazar Jovanović je uputio oštar udarac iz daljine, međutim samo korner za ekipu Lučana.

⏱️90′ SJAJNA PRILIKA ZA  DEVIĆA! Krasić je uputio sjajan centaršut, Dević sjajno skočio i udario loptu glavom, ali golman Zečević sjajno interveniše! Već se vidi da će Dević biti sjajno pojačanje za Zmajeve!

KRAJ! Voždovac je pobedio rezultatom 2:0! Druga uzastopna pobeda za Zmajeve koja je dokaz da se polako podiže forma našeg tima! Sledeće nedelje gostujemo ekipi Spartaka iz Subotice.

Koković je nakon meča bio zadovoljan prikazanim i ponosno istakao debitantski nastup Luke Cvetićanina, koji je sa 16 godina jedan od najvećih talenata srpskog fudbala.
– Polako dižemo formu i pronalazimo svoju igru. Čestitam ekipi iz Lučana, znali smo da neće biti laka utakmica, dugo smo je spremali i time je ova pobeda mnogo veća. Želeo bih da istaknem debitantski nastup mladog Luke Cvetićanina, što je dokaz da u ovom klubu negujemo mlade bisere srpskog fudbala i nadam se da njegovo vreme tek dolazi.