VOŽDOVAC – KOLUBARA 0:1. PORAZ U GENERALNOJ PROBI KOJI IPAK MOŽE DA RADUJE.

25/07/2020VESTI

Fudbaleri Voždovca danas se od 18 časova sastaju sa ekipom Kolubare na svom stadionu. Meč će biti zatvoren za javnost kao i za predstavnike medija.

Sva dešavanja na ovom meču možete pratiti putem sajta FK Voždovac tj putem ovog bloga u kojem će se iz minuta u minut prenositi najzanimljivije situacije na meču ili preko društvenih mreža FK Voždovac.

Ovaj meč će ujedno poslužiti stručnom štabu Voždovca i kao generalna proba pred početak prvenstva koji nas očekuje 1. avgusta i u kojem Zmajevi dočekuju ekipu Radnika iz Surdulice.

Poznata je i startna postava u kojoj će danas Zmajevi istrčati na teren.

17:15 –  Naši fudbaleri upravo izlaze na zagrevanje! NAPRED ZMAJEVI!

PRENOS UTAKMICE:

1’| Meč između Voždovca i Kolubare je počeo! NAPRED VOŽDE!

5’| Sjajna akcija Voždovca nije krunisana golom! Lasickas je sjajno petom proigrao Živkovića koji je pronašao Stojčeva u šesnaestercu Kolubare ali nažalost Stojčev iz izgledne šanse ne postiže pogodak, najviše zahvaljujući golmanu Kolubare koji je sjajno reagovao! Šteta, idemo dalje!

9’| Još jednom sjajno kombinuju igrači Voždovca! Stoisavljević je sada odlično proigrao Zličića koji nažalost nije uspeo da se najbolje snađe u kaznenom prostoru Kolubare i uputio je ne toliko opasan udarac. U prvih 10 minuta Voždovac je dominantna ekipa.

13’| Još jednom pokušava Lazar Zličić, ovoga puta udarcem iz daljine ali lopta odlazi iznad gola Kolubare.

25’| Zicer prilika sada za Kolubaru ali ističe se Marko Trkulja! Izašao je sam pred Trkulju jedan od igrača Kolubare, ali Trkulja maestralno skraćuje ugao i čuva svoj gol.

28’| Stiska Voždovac sada obruč oko gola Kolubare. Živković je sjajno probio po desnoj strani i poslao oštru loptu u kazneni gostiju ali nažalost niko se nije našao na pravom mestu da smesti loptu u mrežu.

31’| Gol. Kolubara vodi 0:1.

34’| Odličan udarac je sada sa oko 20 metara uputio Jovan Nišić ali golman Kolubare odlično reaguje. Ostaje gol prednosti za Kolubaru i pored inicijative koju je imao Voždovac.

45’| POLUVREME NA KROVU (0:1) – Zmajevi odlaze na odmor sa golom zaostatka u odnosu na goste iz Lazarevca i pored inicijative koju su imali u prvom poluvremenu.

46’| Počelo je drugo poluvreme! NAPRED ZMAJEVI!

55’| Blizu izjednačenja je sada bio Voždovac! Lasickas je odlično centrirao, Stoisavljević zahvatio loptu glavom ali ne nažalost poslao u spoljni deo mreže gola Kolubare!

64’| Pokušao je sada Stojčev udarcem iz daljine da ugrozi golmana gostiju ali oštar šut otišao je iznad gola. Odmah u sledećem napadu i Janković pokušava ali pogađa stativu! Dominantan Voždovac u toku celog meča, nadamo se da će to uskoro biti krunisano i golom!

75’| Izvršene su izmene u ekipi Voždovca. Trkulju je na golu zamenio Bratuhin, Jankovića na boku menja Cvetićanin dok je umesto Mijailovića na terenu Ajdinović.

79’| Još jedna sjajna prilika za Voždovac! Nakon centaršuta Ajdinovića u kaznenom prostoru Kolubare loptu je dočekao Stojčev koji je pokušao oštrim udarcem da savlada golmana, ali nažalost golman Kolubare odlično interveniše.

89’| Pokušava sada Cvetićanin udarcem iz daljine ali šalje loptu iznad gola.

90’| KRAJ MEČA – Kolubara je pobedila rezultatom 0:1, ali može se slobodno reći da rezultat ne oslikava verno sve što se dešavalo tokom 90 minuta na terenu. Čudan meč u kojem ne možemo biti zadovoljni rezultatom, ali igrom i više nego zadovoljni. Fudbaleri Voždovca ispunili su sve zahteve Stručnog štaba, bili dominantni u posedu i stvarali prilike, ali na kraju je samo falila realizacija. Ukupan utisak je da Zmajevi mogu biti optimisitični pred početak prvenstva koji nas očekuje u sledećoj nedelji kada dočekujemo ekipu Radnika iz Surdulice na Krovu.