VOŽDOVAC 2:0 KOLUBARA – IZVEŠTAJ IZ MINUTA U MINUT

23/05/2020VESTI

Fudbaleri Voždovca odigraće danas od 11 časova prijateljsku utakmicu sa Kolubarom iz Lazarevca, članom Prve Lige. Ovo će ujedno biti i utakmica koje će poslužiti Jovanu Damjanoviću i njegovom stručnom štabu kao generalna proba pred nastavak prvenstva koji sledeće nedelje očekuje Zmajeve.

Naredbom koja je objavljena u Službenom glasniku dozvoljeno je okupljanje do 100 ljudi na jednom mestu, što je otvorilo prostor ka tome da Zmajevi odigraju ovaj prijateljski meč i tako donekle spremniji dočekaju prvenstveni meč sa Mačvom iz Šapca.

Voždovac će na teren istrčati u sledećem sastavu:

Marko Ilić, Justas Lasickas, Stefan Hajdin, Nemanja Pejčinović, Nenad Cvetković, Edin Ajdinović, Nemanja Nikolić, Jovan Nišić, Aleksa Janković, Miloš Stojčev i Filip Stuparević.

Izmene na današnjem meču su Trkulja, Mihailović,  Mikić, Bakić, Živković, Milovanović, Mijailović, Milosavljević, Radulović, Stoisavljević, Đorđijevski, Cvetićanin, Živojinović.

Ekipa Kolubare nastupaće u sledećem sastavu:

Ostojić, Jovanović, Bošnjak, Vasiljević, Pecelj, Vučetić, Stojanović, Milisavljević, Kocić, Antonijević, Đenić.

Izmene u timu Kolubare:

Vuk, Terzić, Cvetković, Krstić, Petković, Roganović, Milovanović, Ristović, Vujasin, Simić, Jovanović

TEKSTUALNI PRENOS MEČA:

1’| Počeo je meč između Voždovca i Kolubare! NAPRED ZMAJEVI!

3’| Prva prilika na meču za Kolubaru. Kocić se izborio za priliku za udarac sa ivice kaznenog prostora, ali lopta je otišla pored stative gola Voždovca.

6’| Kapiten Nikolić morao je da napusti igru nakon udarca i duela sa Strahinjom Bošnjakom. Nadamo se da je sve u redu sa kapitenom koji je bez asistencije napustio teren, a po njegovom izlasku kapitensku traku preuzeo je golman Ilić.

8’| Izvršena je prva prinudna izmena u našem timu. Umesto Nemanje Nikolića na terenu je Marko Đorđijevski.

21’| Još jedna prilika za Kolubaru. Na levoj strani je probio i izborio se za udarac Antonijević , ali golman Ilić bio je na pravom mestu i zaustavio šut. Rezultat ostaje 0:0.

25’| Najbolja prilika na meču za Voždovac. Nišić je izveo korner, a Pejčinović šutirao ka golu, ali nažalost lopta je otišla nekoliko santimetara pored stative!  IDEMO DALjE ZMAJEVI!

45’|  POLUVREME – Ekipe odlaze na odmor nakon prvog poluvremena koje je završeno rezultatom 0:0.

46’| Počelo je drugo poluvreme trening meča između Voždovca i Kolubare. Izvršena je i izmena u timu Voždovca. Umesto Edina Ajdinovića u igru je ušao Pavle Radulović.

54’| Pokušao je Jovan Nišić udarcem izvan kaznenog prostora, ali lopta odlazi pored gola. Voždovac ima inicijativu u drugom poluvremenu.

58’| GOOOL! Voždovac dolazi u prednost golom Miloša Stojčeva! Sjajno je Stojčev šutirao sa oko 11 metara i doneo prednost Zmajevima! BRAVO ZMAJEVI!

60’| Izvršene su još dve izmene u timu Voždovca. Stoisavljević je na terenu umesto Alekse Jankovića, a Nikola Mikić menja Nemanju Pejčinovića.

75’| U igru ulaze Marko Živković i Ivan Milosavljević, a teren napuštaju Lasickas i Stojčev.

80’| Definitvno smo ušli u mirniji period igre u kojem nema mnogo prilika. U međuvremenu izvršena je još jedna izmena pa je u igru ušao Vasilije Bakić umesto Nenada Cvetkovića.

83’| Još jedna izmena. Umesto Hajdina na terenu je Mihajlo Mijailović.

84’| GOOOLLLL!  Nakon sjajne asistencije Jovana Nišića mladi Luka Cvetićanin rutinski je smestio loptu u mrežu! BRAVO ZMAJEVI❗ Voždovac 2:0 Kolubara!

89’| Još jedna sjajna prilika za Voždovac u sam smiraj utakmice. Živojinović je centrirao sa leve strane, ali je strelac prethodnog gola Cvetićanin ostao kratak za nekoliko santimetara.

90’| KRAJ UTAKMICE – Voždovac je pobedio u trening meču rezultatom 2:0 golovima Stojčeva i Cvetićanina. Ovo je ujedno i generalna proba Voždovca pred nastavak prvenstva koji nas očekuje 31. maja kada gostujemo ekipi Mačve u Šapcu.