VOŽDOVAC – JAVOR 2:1. IZVEŠTAJ IZ MINUTA U MINUT!

16/08/2019VESTI

Dobrodošli na uživo teksutalni prenos utakmice Voždovac – Javor! Dva tima se sastaju u 5. kolu Linglong Superlige Srbije, a poznat je i sastav u kojem će Zmajevi istrčati na teren!

⏱️ 1′ – Meč Voždovac – Javor  je počeo! NAPRED ZMAJEVI!

⏱️ 10′ – Gol. Javor vodi 0:1. Nakon kornera najbolje se snašao Petković i doveo goste u prednost.

⏱️ 11′ – GOOOLL!!! IZJEDNAČENJE! Nikolić postiže pogodak nakon što je napravljen penal nad Lasickasom! 1:1 na Krovu!

⏱️  25′ – Sjajna prilika za Voždovac! Jevtić je imao zicer, međutim nije uspeo da zahvati loptu koju je poslao Hajdin i da je sprovede u mrežu! Ostaje 1:1 na Krovu!

⏱️  26′ –GOOOLLL!!! NA odbijenu loptu natrčava Nišić i zakucava loptu u mrežu Javora! Voždovac vodi 2:1!

⏱️  30′ – Još jedna jajna prilika za Voždovac! Nikolić je šutirao sa preko 20 metara, međutim prečka je stala na put trećem golu Voždovca!

⏱️  45′ – POLUVREME! Sjajno i sadržajno poluvreme sa visokim tempom igre, tri gola i preokretom! Igrači Voždovca odlaze zadovoljniji u svlačionicu nakon svega! NAPRED VOŽDE!

⏱️  46′ – POČELO JE DRUGO POLUVREME! NAPRED ZMAJEVI!

⏱️ 51′ – Mrkaić je izašao sam pred golmana Trkulju, imao zicer za izjednačenje, ali golman Voždovca sjajno interveniše! BRAVO TRKI! NAPRED ZMAJEVI!

⏱️58′ – Prva izmena u timu Voždovca.  Igru napušta Jevtić, priliku da debituje dobija skorašnje pojačanje Marko Gjorgjievski!

⏱️64′ – Druga izmena u timu Voždovca. Igru napušta Daničić, u igru ulazi Krasić.

⏱️65′ – Prilika za Javor. Jelenović je uputio oštar udarac iz daljine, međutim lopta odlazi pored stative gola Voždovca!

⏱️67′ – Nakon sjajnog centaršutra Hajdina, najviši u skoku bio je debitant Đorđevski, međutim njegov udarac glavom brani golman Jevrić.

⏱️69′ – Ovoga puta Bošnjak je mogao glavom da postigne pogodak nakon kornera, ali Jevrić opet na visini zadatka!

⏱️74′ – Purtić je uputio dobar šut iz daljine, međutim pravo u golmana Jevrića.

⏱️79′ –Poslednja izmena u timu Voždovca. U igru ulazi Alen Mašović, a igru napušta Jovan Nišić, strelac sjajnog pogotka!

⏱️86′ –Poništen pogodak Javora zbog ofsajda. Mrkaić je bio u nedozvoljenoj situaciji.

⏱️KRAJ! POBEDA! BODOVI OSTAJU NA KROVU! BRAVO ZMAJEVI!