VOŽDOVAC – ČUKARIČKI 3:1 U PRIJATELjSKOM MEČU . IZVEŠTAJ IZ MINUTA U MINUT

13/11/2019VESTI

I Zmajevi će reprezentativnu pauzu iskoristiti za odigravanje prijateljskog meča, a rival će ovoga puta biti ekipa Čukaričkog.

Čukarički je trenutno na trećem mestu Superlige sa osvojena 33 boda, dok je Voždovac na šestom mestu sa osvojenih 26 bodova.

Utakmica je zakazana za sredu na Stadionu Voždovca, sa početkom od 13 časova.

Utakmica će biti otvorena za posetioce i ulaz će biti slobodan.

Poznat je i sastav u kojem će Zmajevi izaći danas na teren:

Marko Trkulja (golman), Marko Živković, Damjan Daničić, Miloš Mihajlov, Vasilije Bakić, Strahinja Bošnjak, Luka Cvetićanin, Stefan Purtić, Dragan Stoisavljević, Lazar Zličić, Viktor Živojinović.

1′ Počeo je meč između Voždovca i Čukaričkog ! NAPRED ZMAJEVI!

4′ Prva prilika na meču za Čukarički. Lukić je šutirao iz daljine, oštar je to bio udarac, ali Trkulja je bio siguran.

7′ Prilika sada i za Voždovac. Pokušao je prvo Cvetićanin udarcem sa oko 20 metara koji je bio izblokiran, da bi onda šutirao i Mihajlov, ali lak je to bio plen za Belića.

18′ Čukarički dolazi u prednost. Nakon gužve u šesnaestercu Voždovca, Šarić je bio najsnalažljiviji i poslao loptu iza leđa golmana Trkulje.

37′ GOOOL! ŽIVOJINOVIĆ! Izjednačenje. Sjajno je Živojinović probio odbranu Čukaričkog po levoj strani i u svom stilu poslao loptu u dalji ugao golmana! Fenomenalan pogodak!

41′ Pokušao je sada  Luka Luković glavom da ugrozi golmana Trkulju, ali je poslao loptu iznad gola.

44′ GOOOL! Vožd preokreće utakmicu! Damjan Daničić je uputio udarac iz daljine koji se odbio od stativu u gol i tako doveo Zmajeve u prednost!Bravo Dani!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA – U prvom poluvremenu bilo je izglednih prilika na obe strane, ali je nakon vođstva Čukaričkog Voždovac uspeo da preokrene meč u samom finišu prvog poluvremena i golovima Živojinovića i Daničića ipak dođe u prednost!

46′ Počelo je drugo poluvreme prijateljskog meča Čukarički – Voždovac na “krovu”! NAPRED VOŽDE!

52′ Prilika za Cvetićanina. Uputio je Luka Cvetićanin oštar udarac iskosa sa oko 20 metara, ali golman Belić je bio na mestu.

63′ Još jednom je Cvetićanin bio opasan po gol Čukaričkog. Ovog puta ga je Purtić sjajno proigrao i spojio sa golom, ali nažalost mladi Cvetićnin nije iskoristio “zicer” šansu u kojoj se našao.

67′ GOOOLL! Voždovac vodi 3:1! Sjajno je mladi Dragan Stoisavljević (2003.) prevario golmana Belića i rutinski smestio loptu u mrežu za povećanu prednost Voždovca!

Do kraja meča nije bilo većih uzbuđenja, te su Zmajevi rutinski priveli utakmicu kraju u kojoj su nakon preokreta u prvom poluvremenu odneli i pobedu, iako danas nije bio bitan rezultat.

Na kraju Voždovac – Čukarički 3:1