ВОЖДОВАЦ – БОРАЦ ЧАЧАК 2:1 (0:1)

Стрелци: Срећковић у 59.минуту и Перовић у 88.минуту за Вождовац и Савић у 27.минуту за Борац..

Главни судија: Драган Чоловић

Помоћници: Димитријевић Марко и Курчубић Ненад.

Вождовац: Поповић, Путинчанин, Михајлов, Ивковић, Филиповић, Гајић, Павловић, Зец, Ступаревић, Срећковић, Машовић. Играли су још: Дуроњић, Перовић и Петровић.

Борац Чачак: Бајић, Обрадовић, Марковић, Перишић, Пајовић, Костић, Зоћевић, Крстић, Савић, Богићевић, Сајчић.

Вождовац је од старта имао више од игре, али промене није било, док су се гости определили за контранападе.

Змајеви су из минута у минут били све ближи голу.

На пас Филиповићa, Путинчанин се нашао у сјајној позицији, али голман гостујуће екипе га обара и главни судија оправдано досуђује пенал за Вождовац.

Лопту је наместио Ален Машовић, али од тог 24.минута Вождовац не долази до вођства, статива се испречила на путу до мреже.

Ипак Змајеви и поред тога настављају су атацима, те је у доброј шанси опет Машовић.

Ипак гости након контранапада долазе до гола. Играо се 27.минут, а стрелац је Савић.

Змајеви су наставили са нападима и поред резултатског минуса. Ређале су се прилике у којима су се налазили Ступаревић и вихорни Срећковић, али на паузу се отишло минималним вођством гостију.

Друго полувреме је донело још већу доминацију Вождовца, али су Змајеви показали и карактер и стрпљење.

У 47.минуту, након одличног потеза Зеца, изблокиран је центаршут Машовића.

Два минута касније, центаршут Срећковића са десне стране, Ступаревић не успева да ,,дохвати” лопту главом.

У 51.минуту добра дуга лопта Ивковића за Срећковића, али центаршут не долази до нападача Вождовца.

У 53.минуту и гости прете брзом контром, али Поповић је сигуран.

55.минут пас Срећковића за Ступаревића, голман гостију је на месту.

Минут касније, корнер Срећковића, Ступаревић шутира тик поред гола.

У 59.минуту труд Змајева се исплатио. Машовић се изборио за лопту у углу терена, пас на прву стативу и ГОЛ Срећковића за 1:1.

Дуго су гости одолевали Вождовчанима који су контролисали игру. Те се до следећих шанси и узбуђења чекало на последњих 15 минута.

Перовић је уласком у игру мало и уз пар потеза мало раздрмао одбрану гостију.

Покушавали су ударцима из даљине Змајеви, али резултат није бивао промењен.

Ипак у 88.минуту у гужви пред голом Чачана се најбоље сналази новајлија Перовић који постиже дебитантски гол и доводи Вождовац до вођства од 2:1.

Имао је Перовић још једну прилику пар минута касније, али је шут завршио преко гола. Асистирао му је Срећковић.