Glavni sudija Milan Ilić

Pomagali su mu: Grujić Jovan i Minić Milan.

Voždovac: Knežević, Veličković, Petrović, Duronjić, Milutinović, Zoćević, Stuparević, Mihajlov, Ješić, Pavlović, Ćirković. Igrali su još: Pavićević, Luković, Mašović.

Bačka:  Šuljagić, Ilić, Živković, Bajić, Bjeloš, Makarić, Mićić, Grabež, Đorić, Radinović, Gavrić.

Odličan start Zmajeva na premijernom meču u novoj sezoni. Već u prvoj akciji Milutinović lepo upošljava Stuparevića, a napadač Voždovca nesebično asistira Ješiću koji postiže gol za 1:0. Igrao se treći minut.

U 6. minutu Stuparević je opet asistent, ali Zoćević šutira pored gola.

U 20. minutu Ješić je ponovo u prilici, sam je sebi stvorio priliku, ali gosti su imali sreće.

Gosti su se oslobodili pritiska i u 30. minutu Bajić ulazi u priliku, ali šutira preko gola.

U 36. minutu, stopostotna prilika za Milutinovića. Pavlović je odlično uposlio vezistu Voždovca, ali pokušaj loba nije završio u mreži gostiju.

Dva minuta kasnije, Stuparević i Duronjić lepo prave akciju koju šutem završava Zoćević, ali i ovaj put lopta za malo odlazi pored gola.

U poslednjem minutu prvog dela u prilici je i Stuparević, ali lopta nakon udarca odlazzi preko gola.

Bačka je u drugom delu krenula opasnije po gol Voždovca, ali prvi u prilici je Luković. U 57. minutu je šutirao pored gola.

U 65. minutu preti Luković ponovo, ovaj put iz slobodnog udarca, ali i ovaj put lopta nije htela u mrežu.

Šansu je imala i Bačka, pokušao je Gavrić iz prekida, ali je sjajni Knežević uhvatio “živu” loptu i probrao aplauze.

Do kraja meča Bačka je pokušala da napdane i da dođe do remija. Odbrana Voždovca je bila na visini zadatka, a dobre prilike su se ukazivale Duronjiću, te Mašoviću, ali se rezultat nije promenio.