Главни судија Милан Илић

Помагали су му: Грујић Јован и Минић Милан.

Вождовац: Кнежевић, Величковић, Петровић, Дуроњић, Милутиновић, Зоћевић, Ступаревић, Михајлов, Јешић, Павловић, Ћирковић. Играли су још: Павићевић, Луковић, Машовић.

Бачка:  Шуљагић, Илић, Живковић, Бајић, Бјелош, Макарић, Мићић, Грабеж, Ђорић, Радиновић, Гаврић.

Одличан старт Змајева на премијерном мечу у новој сезони. Већ у првој акцији Милутиновић лепо упошљава Ступаревића, а нападач Вождовца несебично асистира Јешићу који постиже гол за 1:0. Играо се трећи минут.

У 6. минуту Ступаревић је опет асистент, али Зоћевић шутира поред гола.

У 20. минуту Јешић је поново у прилици, сам је себи створио прилику, али гости су имали среће.

Гости су се ослободили притиска и у 30. минуту Бајић улази у прилику, али шутира преко гола.

У 36. минуту, стопостотна прилика за Милутиновића. Павловић је одлично упослио везисту Вождовца, али покушај лоба није завршио у мрежи гостију.

Два минута касније, Ступаревић и Дуроњић лепо праве акцију коју шутем завршава Зоћевић, али и овај пут лопта за мало одлази поред гола.

У последњем минуту првог дела у прилици је и Ступаревић, али лопта након ударца одлаззи преко гола.

Бачка је у другом делу кренула опасније по гол Вождовца, али први у прилици је Луковић. У 57. минуту је шутирао поред гола.

У 65. минуту прети Луковић поново, овај пут из слободног ударца, али и овај пут лопта није хтела у мрежу.

Шансу је имала и Бачка, покушао је Гаврић из прекида, али је сјајни Кнежевић ухватио “живу” лопту и пробрао аплаузе.

До краја меча Бачка је покушала да напдане и да дође до ремија. Одбрана Вождовца је била на висини задатка, а добре прилике су се указивале Дуроњићу, те Машовићу, али се резултат није променио.