Стрелци: Милојевић у 41. и 51. минуту и Срећковић у 89. минуту за Војводина.

ВОЖДОВАЦ: ИЛИЋ, ЋИРКОВИЋ, МИХАЈЛОВ, ЈОВАНОВИЋ, БЛАГОЈЕВИЋ, ПАВЛОВИЋ, ПЕТРОВИЋ, ЛУКОВИЋ, ДУРОЊИЋ, МИЛУНОВИЋ И СТУПАРЕВИЋ. ИГРАЛИ СУ ЈОШ: МАКСИМОВИЋ, ЗЛИЧИЋ.

ВОЈВОДИНА: РОЦКОВ, САНИЧАНИН, ЂУРИЋ, АРСИЋ, ГРАОВАЦ, МЕСАРОВИЋ, КУКУМИС, МИЛОЈЕВИЋ, ЂУРИЧИН, СТОЈКОВИЋ, БЈЕДОВ.

Змајеви су гостовали у Новом Саду и Београд су се вратили без плена.

Играло се на простору између два казнена простора доста дуго, са добрим ритмом и са атацима на обе стране.
Најбољу прилику у том делу игре је имао Марко Јовановић када је после корнера успео да пронађе пут лопти која је преварила голмана домаћих, али одбрана Војводине је извукла лопту са саме гол линије.

У 31. минуту утакмице капитен Вождовца Милош Павловић је добио други жути картон и Змајеви су остали на терену са играчем мање, што је додатно отежало креирање игре београдских момака, а тежисте се полако пребацивало на страну на коју наада домаћи тим.

Десет минута касније, лопта на неких 20 метара од гола долази до Милојевића који успева да погоди за резултат 1:0.

У другом делу игре Змајеви су покушали да дођу до резултатског егала. Ипак након још једног гола Милојевића у 51. минуту, домаћин долази до новог вођства.

Нису посустајали Змајеви ни поред резултатског, али и играчког минуса на терену. Показали су велику жељу, али помака није било.

Домаћин је у самом финишу успео да дође до новог гола, а стрелац је био Срећковић у 89.минуту, након соло продора.

Наредни меч Змајеви играју у среду у оквиру купа Србије против београдског Синђелића, а меч је заказан за среду 26.09. у 16:00 на терену Синђелића.

Наредни меч у оквиру Суперлиге, Вождовац игра против екипе Радника, а меч је на програму у недељу 19:00.