Strelci: Milojević u 41. i 51. minutu i Srećković u 89. minutu za Vojvodina.

VOŽDOVAC: ILIĆ, ĆIRKOVIĆ, MIHAJLOV, JOVANOVIĆ, BLAGOJEVIĆ, PAVLOVIĆ, PETROVIĆ, LUKOVIĆ, DURONjIĆ, MILUNOVIĆ I STUPAREVIĆ. IGRALI SU JOŠ: MAKSIMOVIĆ, ZLIČIĆ.

VOJVODINA: ROCKOV, SANIČANIN, ĐURIĆ, ARSIĆ, GRAOVAC, MESAROVIĆ, KUKUMIS, MILOJEVIĆ, ĐURIČIN, STOJKOVIĆ, BJEDOV.

Zmajevi su gostovali u Novom Sadu i Beograd su se vratili bez plena.

Igralo se na prostoru između dva kaznena prostora dosta dugo, sa dobrim ritmom i sa atacima na obe strane.
Najbolju priliku u tom delu igre je imao Marko Jovanović kada je posle kornera uspeo da pronađe put lopti koja je prevarila golmana domaćih, ali odbrana Vojvodine je izvukla loptu sa same gol linije.

U 31. minutu utakmice kapiten Voždovca Miloš Pavlović je dobio drugi žuti karton i Zmajevi su ostali na terenu sa igračem manje, što je dodatno otežalo kreiranje igre beogradskih momaka, a težiste se polako prebacivalo na stranu na koju naada domaći tim.

Deset minuta kasnije, lopta na nekih 20 metara od gola dolazi do Milojevića koji uspeva da pogodi za rezultat 1:0.

U drugom delu igre Zmajevi su pokušali da dođu do rezultatskog egala. Ipak nakon još jednog gola Milojevića u 51. minutu, domaćin dolazi do novog vođstva.

Nisu posustajali Zmajevi ni pored rezultatskog, ali i igračkog minusa na terenu. Pokazali su veliku želju, ali pomaka nije bilo.

Domaćin je u samom finišu uspeo da dođe do novog gola, a strelac je bio Srećković u 89.minutu, nakon solo prodora.

Naredni meč Zmajevi igraju u sredu u okviru kupa Srbije protiv beogradskog Sinđelića, a meč je zakazan za sredu 26.09. u 16:00 na terenu Sinđelića.

Naredni meč u okviru Superlige, Voždovac igra protiv ekipe Radnika, a meč je na programu u nedelju 19:00.