TSC – VOŽDOVAC 2:2. IZVEŠTAJ SA MEČA – IZ MINUTA U MINUT.

10/11/2019VESTI

Fudbaleri Voždovca u nedelju od 14:30 časova gostuju ekipi TSC u meču koji će se igrati na Gradskom stadionu u Senti. Ovo kolo označava i početak drugog ciklusa Linglong Superlige Srbije, pa se tako sastaju ekipe koje su igrale međusobne duele u prvom kolu odigranom u julu, sa tom razlikom što su domaćini sada gosti i obrnuto.

U prethodnom meču koji su odigrala ova tima tima u okviru već pomenutog 1. kola Linglong Superlige Srbije, TSC je pobedio Voždovac rezultatom 1:2, te je sigurno da će Zmajevi želeti da odgovore na nepovoljan rezultat iz ovog meča.

Voždovac trenutno zauzima 6. poziciju na tabeli sa 25 bodova, dok je TSC na 5. mestu sa 28 bodova, što znači da eventualna pobeda Voždovca može izjednačiti ova tima na tabeli Linglong Superlige.

Poznat je i sastav u kojem će Zmajevi danas izaći na teren:

1′ Počeo je meč između TSC i Voždovca! NAPRED ZMAJEVI!

1′ Gol. Milićević dovodi TSC u prednost!

4′ Odmah je usledio odgovor Voždovca! Lasickas poravnava rezultat!!!! BRAVO ZMAJEVI!

8′ Nakon starta Hajdina dosuđen je penal za TSC ali Marko Ilić brani penal i opet potvrđuje sjajnu formu! BRAVO MARE!!!

10′ Sjajna prilika za TSC I Silađija, ali Marko Ilić još jednom skida “zicer”! Nastavlja se sjajna forma mladog Ilića na golu Voždovca! Kakav meč u prvih 10 minuta, atomski fudbal u Senti!

23′ Sjajna prilika za nekadašnjeg igrača Voždovca, Borka Duronjića, ali iz izgledne situacije Duronjić šalje loptu iznad gola.

25′ Kakva prilika sada za Voždovac! Đorđevski je sjajno istrčao kontru I uposlio Lasickasa koji je nažalost uputio udarac pored gola! NAPRED ZMAJEVI!

42′ MARKO ILIĆ SJAJNO BRANI! Pokušao je Silađi glavom, Ilić krajnjim naporom i sjajnom paradom odbranio loptu viđenu u golu!

POLUVREME U SENTI – Na odmor se ide sa rezultatom 1:1. Sjajan meč u prvih 45. minuta, dva gola, jedan promašen penal i sijaset odličnih prilika na obe strane! Eh da je više ovakvih mečeva u našoj ligi… Videćemo šta nam donosi drugo poluvreme! NAPRED ZMAJEVI!

50′ Prva prilika u drugom poluvremenu za TSC. Silađi je primio loptu u kaznenom prostoru Voždovca, pokušao atraktivno makazicama, ali nedovoljno jako da ozbiljnije ugrozi golmana Ilića.

60 – TSC golom Silađija vodi 2:1…

69′ Opet Silađi preti udarcem iz daljine, ali lopta odlazi pored gola Marka Ilića.

70′ Sada prilika za Voždovac. Nakon centaršuta Lasickasa Đorđevski pokušava glavom, ali lopta odlazi iznad gola. Nakon toga i prva izmena u našem timu 🔁 U igru ulazi Lazar Zličić i to umesto Živkovića

73′ Nedugo nakon prve, i druga promena u našem timu. U igru ulazi Luka Cvetićanin, igru napušta Đorđevski.

77′ Izjednačenje!!! Nemanja Nikolić postiže pogodak iz penala!!! TSC – Voždovac 2:2

KRAJ MEČA. TSC I Voždovac su podelili bodove u izuzetno interesantnom meču u kojem smo videli čak 4 pogotka!

Voždovac ostaje na 6. mestu tabele sa osvojenih 25 bodova. Nakon reprezenttivne pauze Voždovac na “krovu” dočekuje ekipu Proletera.