TRI BODA IZ HUMSKE LETE SA ZMAJEVIMA NA KROV! VELIKA POBEDA VOŽDOVCA! IZVEŠTAJ IZ MINUTA U MINUT

06/10/2019VESTI

Fudbaleri Voždovca danas su ostvarili veliku pobedu pobedivši Partizan rezultatom 1:2. Interesantna utakmica, sa visokim tempom i otvorenom igrom na obe strane više je donela Voždovcu, koji je zasluženo na “krov” poneo sva tri boda iz Humske ulice. Potvrda sjajne forme čete Radomira Kokovića i pobeda koja Zmajevima daje miran san pred početak reprezentativne pauze.

Kroz naš izveštaj pogledajte dešavanja na utakmici iz minuta u minut, a na kraju teksta i video sa najzanimljivijim detaljima sa utakmice posredstvom portala “MONDO”.

Fudbaleri Voždovca danas od 18 časova gostuju ekipi Partizana na stadionu na Topčiderskom Brdu.

Zmajevima ova utakmica dolazi nakon velike pobede od 4-1 nad ekipom Inđije, ali I kao kraj jako teškog ciklusa u kojem su se Zmajevima u poslednjih nekoliko nedelja sastali sa Čukaričkim, Vojvodinom I Crvenom Zvezdom.

Partizan dočekuje Zmajeve nakon teške utakmice protiv u Astane u okviru Lige Evrope, i nakon samo dva dana odmora jer su crno-beli u petak ujutru pristigli iz Kazahtstana.

Meč počinje u 18 časova, a već je poznata startna postava u kojoj će Zmajevi danas izađi na megdan crno-belima:

⏱️ 1′ – Meč između Partizana i Voždovca je počeo! NAPRED ZMAJEVI!

⏱️ 14′ – Prva prilika za Zmajeve na meču. Nakon sjajnog prodora Hajdina, Šćekić je napravio faul nad levim bekom Zmajeva blizu šesnaesterca, a Nemanja Nikolić je pristupio izvođenju slobodnog udarca i poslao loptu iznad gola Partizana.

⏱️ 17′ – Sjajna prilika za Partizan ali se intervencijom istakao golman Voždovca Ilić! Zoran Tošić je pokušao da ugrozi gol Voždovca sjajnim udarcem iz slobodnog udarca, ali je Ilić loptu već viđenu u golu sjajnom bravurom odbranio!

⏱️ 21′ – Još jednom se ističe golman Ilić. Tošić je centrirao, Strahinja Pavlović uputio udarac glavom, ali je to bio lak plen za golmana Voždovca.

⏱️ 26′ Penal za Voždovac. Vladimir Stojković je oborio u kaznenom prostoru Aleksandra Stanisavljevića i dobio žuti karton.

⏱️ 27′  GOOLLL!!! NEMANJA NIKOLIĆ JE SIGURNO IZVEO NAJSTROŽU KAZNU I DOVEO VOŽDOVAC U PREDNOST! VOŽDOVAC VODI 0:1!

⏱️45′ Prvo poluvreme je produženo za 9 minuta zbog prekida utakmice zbog skandiranja navijača.

⏱️45′ NADOKNADA VREMENA – Prvi žuti karton u ekipi Voždovca i to za Stefana Purtića nakon oštrijeg starta nad Zoranom Tošićem.

⏱️ 45plus′ Kakva prilika za Mašovića! Sjajno je Stojčev proigrao Alena Mašovića, izbacio ga ispred samog gola, ali se nažalost Mašović nije najbolje snašao u šansi i poslao loptu pored gola Partizana!

⏱️ POLUVREME NA STADIONU PARTIZANA –  Idemo na odmor sa golom prednosti, strelac je bio Nemanja Nikolić iz penala! NAPRED VOŽDE!

⏱️46′ Počelo je drugo poluvreme na stadionu Partizana! NAPRED ZMAJEVI!

⏱️47′ Kakva prilika za Lazara Markovića, ali golman Voždovca još jednom dokazuje zašto je golman nacionalnog #U21 tima! Sjajna intervencija Marka Ilića, Voždovac zadržava svoju prednost!

⏱️54′ Prva izmena u timu Voždovca 🔁Iz igre izlazi Stefan Purtić, a u igru ulazi Marko Dević.

⏱️59′ Pokušao je Lazar Zličić udarcem sa preko 25 metara, imala je ta lopta priču što se kaže, ali samo korner za Voždovac.

⏱️63′ Mašović je izašao sam pred golmana Stojkovića i promašio idealnu šansu da poveća prednost Voždovca! Šteta!

⏱️76′ Izmena u timu Voždovca. Igru napušta Nikola Mikić, a na terenu je Miloš Mihajlov! Mihajlov je kroz karijeru nastupao i za ekipu Partizana!

⏱️82′ Sjajna prilika za Partizan! Nakon fenomenalne kombinacije Asana i Lazara Markovića, Marković je uputio udarac ka golu Voždovca ali je lopta otišla tik pored stative gola Voždovca! Ostaje 0:1 za Voždovac!

⏱️90′ Meč je produžen za 9 minuta

⏱️90plus′ Izjednačenje. Strahinja Pavlović postiže pogodak za Partizan. Rezultat je 1-1

⏱️90plus′ GOOLLL!!!!!GOOOLLL!!!! Marko Dević!!!!! Voždovac je opet u prednosti!

⏱️ KRAJ MEČA!!! Voždovac je pobedio Partizan rezultatom 1:2! KAKVA ZAVRŠNICA ZA STADIONU PARTIZANA! BRAVO ZMAJEVI!

Na kraju utakmice velika tri boda za ekipu Voždovca koja su potvrda velikog uspona forme Zmajeva! BRAVO VOŽDE!