PARTIZAN – VOŽDOVAC 2:1 (0:1)

PARTIZAN – VOŽDOVAC 2:1 (0:1)

Strelci: Georgijević u 19. minutu za Voždovac, Leonardo u 47. i Đurđević u 73. minutu za Partizan

Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Četvrti sudija: ŠIROKI Zoran

PARTIZAN: STEVANOVIĆ, VULIĆEVIĆ, OSTOJIĆ, MILENKOVIĆ, MILETIĆ, JEVTOVIĆ, KOSOVIĆ, JANKOVIĆ, LEONARDO,  ĐURĐEVIĆ, TAVAMBA
Igrali su još : Mihajlović, Đuričković i Radin

VOŽDOVAC: POPOVIĆ, FILIPOVIĆ, IVKOVIĆ, MIHAJLOV, PUTINČANIN, PETROVIĆ, PAVLOVIĆ,  ĆIRKOVIĆ, SREĆKOVIĆ, JEŠIĆ, GEORGIJEVIĆ
Igrali su još : Sinđić, Zec i Dražić

Ispitivanje snaga je trajalo skoro dvadeset minuta, Partizan je najopasniji bio preko Leonarda.

Međutim u 20. minutu Georgijević uspeva da pobegne odbrani domaćih i lepim lob udarcem zatrese mrežu Partizana.

U 28.minutu stvorila se šansa i za domaće. U prilici je bio Đurđević, nakon šuta lopta je završila pored gola.

Partizan pritiska odbranu Voždovca, ali na golu je siguran Popović.

Drugo poluvreme bolje otvara domaćin koji već u 47. minutu stiže do izjednačenja preko Leonarda, koji je iskoristio gužvu u kaznenom prostoru Voždovca.

Partizan je sve opasniji, te preko Tavambe preti, ali i Vulićevića po strani.

Na drugoj strani Ćirković je sve opasniji pred golom domaćih.

Mihajlović je pokušao u 70.minutu šutem sa distance, ali Popović je ponovo na mestu.

U 72.minutu lopta pogađa Putinčanina. Glavni sudija pokazuje na jedanaesterac, a siguran realizator je Đurđević, te domaćin vodi 2:1.