Омладинци поражени после преокрета

21/05/2023ВЕСТИ

Од млађих категорија Фудбалског клуба Вождовац овога викенда свој меч одиграли су само омладинци.

Они су у оквиру 29. кола Омладинске лиге Србије поражени од Бродарца, резултатом 2:1 (1:1).

Изабраници Срђана Бугарског одлично су почели меч, дошли су до вођства већ у петом минуту преко Огњена Лаушевића, који је постигао ефектан погодак.

Домаћи су изједначили пред сам крај првог дела игре када је Лазар Милосављевић матирао голмана гостију у 44. минуту градског дербија.

Коначан резултат поставио је Милош Јовић у 63. минуту и бодови су остали на Новом Београду.

За тим са Душановца од старта су наступили Сергеј Бјелица, Михајло Драгићевић, Лука Чакован, Лука Видић, Андрија Димески, Вукашин Павловић, Страхиња Луковић, Лука Пузовић, Огњен Лаушевић, Стефан Луковић, Милоје Јеленић, а шансу са клупе добили су Лука Ковачевић, Михаило Василић, Милан Добрашиновић, Огњен Глушица и Филип Филиповић

Змајеви су остали на високој четвртој позицији са 46 освојених бодова.

Утакмице свих осталих селекција су биле одложене.