Стрелци: Јевтић у 28. минуту. и Ступаревић у 89. минуту.

Среда, 31.10.2018 16:00 – Стадион Вождовца

Други помоћни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Дејан
Четврти судија: АНЂЕЛОВСКИ Новица

ФК ВОЖДОВАЦ: ИЛИЋ, ЋИРКОВИЋ, МИХАЈЛОВ, ЈОВАНОВИЋ, КОВАЧЕВИЋ, ПАВЛОВИЋ, ЗЛИЧИЋ, ЛУКОВИЋ, МАШОВИЋ, ЈЕШИЋ И ЈЕВТИЋ. ИГРАЛИ СУ ЈОШ СТУПАРЕВИЋ, ДУРОЊИЋ И МИЛУТИНОВИЋ.

ФК РАД: МАРКОВИЋ, МЛАДЕНОВИЋ, ТРИЧКОВИЋ, ЛУТОВАЦ, ПЕТРОВИЋ, БУСНИЋ, ШИПЧИЋ, ВИЦО, БАИНОВИЋ, МИХАЈЛОВИЋ, ПЕРЕНДИЈА.

Од старт су Змајеви кренули силовито ка гостујућем голу. Ређале су се прилике пред голом Рада. Већ у 16. минуту Машовић је обишао целу одбрану гостију, преварио и голмана, али се лопта није нашла у мрежи Рада.

Само минут касније у сјајној шанси је и Јешић, али шутира право у голмана.

Ипак правда стиже у 28.минуту. Зличић је одлично прошао по левој страни, оставио повратну лопту, а искусни Јевтић је одлично реаговао и довео Вождовац у предност од 1:0.

Покушавали су гости, али неприкосновени у одбрани били су Михајлов и Јовановић.

У 31. минуту лопта стиже до Јевтића, који оставља повратну за Јешића, али лопта након шута завршава мало изнад пречке и опет су гости имали среће.

Други део почиње шансама Луковића који је покушавао ударцима са дистанце, али и луцидним потезима да затресе мрежу, али остали су само уздаси на “крову”.

У 61. минуту Машовић је креирао шансу за Јешића, али нападач Змајева је шутирао преко гола из изгледне прилике.

У 64. минуту и Машовић шутира право у голмана.

Само минут касније након центаршута Ћирковића, прилику је опет имао Луковић, али се затресла мрежа са спољне стране.

У 77. минуту имали су и гости прилику преко Лутовца, а лопта одлази поред гола.

У 82. минуту поново је покушао Луковић и опет ставио на муке голмана Рада, али промене није било.

Промена се десила и 89. минуту. Зличић је украо лопту одбрани Рада, упослио Ступаревића, који рутински тресе мрежу и доводи Змајеве до вођства од 2:0. Испоставиће се и до коначног резултата.