FIŠKE HVALA NA SVEMU I SREĆNO!

20/05/2019VESTI

Kraj sezone donosi i novosti u taboru Zmajeva, a jedna od prvih jeste da Miodrag Fišer, nakon više od tri sjajne godine provedene u klubu, više neće biti u klubu iz Zaplanjske ulice.

Nakon što je učestvovao u nekim od najboljih rezultata i uspeha našeg kluba, ostavio dubok trag i predstavljao klub uvek na najbolji način, Fiške je odlučio da je spreman za nove poslovne izazove.

Igrači i zaposleni u kolektivu FK Voždovac spremili su prigodne poklone za Miodraga Fišera, a on im se zahvalio rečima: 

– Hvala dragim prijateljima iz FK Voždovac na sjajnom ispraćaju i lepim rečima. Bilo je zaista fenomenalno iskustvo biti deo jednog od naorganizovanijih klubova u Srbiji i biti deo kluba koji se uvek borio za najviše domete. Sada je vreme za nove izazove, putevi nam se možda poslovno razilaze, ali znam da na Krovu imam prijatelje za ceo život! HVALA SVIM ZMAJEVIMA!

Rukovodstvo FK Voždovac od srca zahvaljuje Miodragu Fišeru na vremenu provedenom u klubu i na tome što je uvek naš klub predstavljao na pravi način i negovao istinske poslovne i porodične vrednosti koje vladaju u našem klubu.

FIŠKE SREĆNO!

Ostavite komentar