
Približava nam se spektakl. Organizacija drugih po redu dečijih igara ulazi u poslednju nedelju. Igre će trajati od 02. – 04. juna.
Karte su uveliko u prodaji možete ih naći na info pultu stadiona, ali i na recepciji igraonice Drimlend. Deo novca od prodatih karata će ići u humanitarne svrhe.
Veliki broj medija se uključio u akciju, samim tim su igre dobile na još većem značaju.
Informacije se mogu naći i na društvenim mrežama, sve što je urađeno od poslednjih igara može se videti i na zvaničnim stranicama kako FK VOŽDOVAC, tako i na zvaničnim stranicama igraonice DRIMLEND.
U proteklom periodu smo bili gosti u velikom broju škola i družili se sa preko 2000 đaka, vreme je da i mi budemo dobri domaćini. Dosta toga je urađeno, ali iznenađenja tek predstoje.
Dođite da se družimo, takmičimo u fudbalu, košarci, atletici, dođite da igramo, pevamo i plešemo, dođite da se radujemo i da ojačamo prijateljstva i drugarstva.
Neka igre počnu…