ČUKARIČKI – VOŽDOVAC 2:1. IZVEŠTAJ IZ MINUTA U MINUT

26/02/2020VESTI

Nakon protekle nedelje u kojoj su Zmajevi ispustili bodove u meču protiv Spartaka, dolazi meč u kojem će protivnik Voždovca biti stabilna ekipa Čukaričkog, prošlogodišnji učesnik evropskih kvalifikacija. Ova utakmica će biti odigrana danas od 18 časova na stadionu Čukaričkog na Banovom Brdu u okviru 23. kola Superlige Srbije.

Nema sumnje da Voždovac u ovom meču mora da juriša na tri boda koja bi ga ostavila u dobroj poziciji u trci za plasman u gornjem delu tabele. Do kraja regularnog dela prvenstva ostalo je još sedam utakmica, dok nakon toga sledi dobro poznata podela na plej of i plej aut.

Do samog početka meča nije ostalo još mnogo vremena, te je red da predstavimo i naš današnji protokol:

1’| MEČ NA BANOVOM BRDU JE POČEO! NAPRED ZMAJEVI!!!

15’| Prva prilika na meču za Voždovac. Kombinovali su Nikolić i Stuparević prilikom izvođenja slobodnog udarca, ali lopta je završila kod golmana Petrovića.

22’| Čukarički je poveo golom iz penala. Strelac je Marko Docić.

29’| Pokušao je sada Stuparević udarcem iz daljine, ali neprecizno. Pre toga, poništen je pogodak ekipi Čukaričkog, Tedić se našao u nedozvoljenoj situaciji.

43’| Čukarički vodi 2:0. Tedić je strelac.

45’| Kraj poluvremena. Čukarički je inicijativu koju je imao pretvorio u dva gola, i na Zmajevima je da sada u drugom poluvremenu pokušaju da podignu nivo igre u nadoknade rezultatski zaostatak. Podsetimo, u u prvom delu polusezone Čukarički je takođe poveo rezultatom 2:0, da bi se Zmajevi povratili i na kraju izborili bod na toj utakmici. Nadajmo se da će Zmajevi i ovoga puta smognuti snage za rezultatski povratak!

47’| Prva prilika u drugom poluvremenu za Voždovac. Na oko 25 metara od gola Čukaričkog napravljen je prekršaj nad Nikolićem, isti igrač je izveo slobodan udarac, ali golman Petrović bio je na mestu.

52’| Viktor Živojinović je sjajno proigrao Luku Cvetićanina koji je imao priliku da iskosa savlada golmana Čukaričkog, ali nažalost Petrović je dobro zatvorio ugao. Krenuo je Voždovac silnije u drugom poluvremenu.

63’| Izvršena je druga izmena u našem timu. U igru ulazi Lazar Zličić umesto Alekse Jankovića. Pre toga Miloš Stojčev je zamenio Vasilija Bakića.

73’| Izvršena je treća izmena u našem timu. Iz igre je izašao Luka Cvetićanin, na terenu je makedonski internacionalac, Marko Gjorgijevski.

74’| U drugom poluvremenu Voždovac je preuzeo dominaciju ekipi Čukaričkog, ali nažalost još ne uspeva to da pretvori golove.

83’| GOOL!!! Marko Gjorgjievski postiže pogodak i smanjuje prednost Čukaričkog! Bravo Marko! Trenutno je rezultat 2:1 za Čukarički.

93’| Kraj meča. Nažalost ni posle sedam godina fudbaleri Voždovca nisu uspeli da savladaju ekipu Čukaričkog na Banovom Brdu. Utisak je da je ekipa Čukaričkog dominirala u prvom poluvremenu, dok je Voždovac bio bolji u drugom, ali nažalost igrači Čukaričkog su imali više koncentracije i uspeli da postignu dva pogotka dovoljna za pobedu u ovom meču. Sledeći meč koji očekuje Zmajeve jeste u nedelju, u 15 časova kada na “krov” dolazi ekipa Vojvodine.