PETLIĆI VOŽDOVCA NADIGRALI ARIS

02/03/2017VESTI

Petlići Voždovca , generacija 2004 je bila gost Arisa u Solunu.

Utakmica je odigrana u sklopu priprema u Pefkohoriju. Meč je završen u korist naše ekipe. Rezultat je bio 2:1, a oba gola za male Zmajeve je postigao Milan Bogdanović.

Zmajevi su prikazali odličnu igru i stvorili veliki broj šansi, koje su mogli da pretvore u golove. Međutim, sreća je bila na strani domaćina i pravo je čudo, kako je rezultat ostao minimalan u korist naše ekipe. Zmajevi su bili dominantni tokom celog meča protiv vršnjaka iz Soluna i trener Aleksandar Marinković može biti zadovoljan formom svojih pulena.

Dokaz da omladinska škola radi planski i da radi dobro je i sama pobeda. Ipak svaka pobeda raduje, jer su mlade našeg kluba na najbolji mogući način prestavljali zemlju, grad i klub iz kog dolaze i da su sigurno budućnost Voždovca.

Ostavite komentar