Вождовац – Звездара 7:1 (1:0)

Вождовац је у првој контролној утакмици ове године савладо екипу Звездаре 7:1. Београдски зонаш у првом полувремено приказао је сасвим коректну партију иако су „змајеви“ већ у 5. минуту повели голом Асанија. У другом периоду малобројна публика уживала је у головима, четири погодка уписао је Ненад Маринковић затим по један Благојевић и Ћирковић за Вождовац. Гости су у 90. минуту дошли до почасног погодка, а стрелац је био Дукић.

Пријатељска утакмица

22.01.2016.

Вождовац– Звездара 7:1 (1:0)

ВОЖДОВАЦ: Јеврић, Јашић, Павловић Д, Синђић, Пузигаћа, Грујић, Ристовић, Симић, Асани, Срећковић, Крстић. Друго полувреме играли су: Милошевић, Терзић, Павловић М, Ивковић, Радивојевић, Пуртић, Адамовић, Маринковић, Тапушковић, Благојевић и Ћирковић.

ЗВЕЗДАРА: Стојишић, Оташевић, Милановић С, Ковијанић, Лепир, Лапчевић, Петровић, Станојевић, Узелац, Милановић М, Станћу. Друго полувреме играли су: Кузмановић, Лазић, Филиповић, Максимовић, Ђокић А, Ђокић Н, Степић, Радосављевић, Милосављевић, Дмитрић, Момчиловић, Мићић, Савков, Гајић С, Гајић Б, Дукић, Букомировић, Бранковић и Марковић.