ВОЖДОВАЦ – РАДНИЧКИ НИШ 1:4 (0:1)

Стадион Вождовца

Вождовац – Раднички 1:4 (0:1)

Судија: Новица Анђеловски

Стрелци: Лукић за Вождовац у 88. минуту, а Павков у 33. и 54. минуту, Мркић у 69. минуту и Арсић у 90. минуту.

Вождовац: Милошевић, Синђић, Дражић, Стојановић, Бољевић, Путинчанин, Михајлов, Павловић, Срећковић, Ћирковић, Пузигаћа. Играли су још: Петровић, Јешић, Лукић.

Раднички: Бајић, Петровић, Радивојевић, Станковић, Живковић, Станојевић, Крстић, Арсић, Павков, Јовановић, Мркић. Играли су још: Јовановић, Живковић, Булатовић.

Први су опасније припретили играчи гостујуће екипе и чак су извели и први корнер на уткамици.

Узвратио је Срећковић лепим продором по левој страни у 10. минуту.

Павков је покушао у 14. минуту да затресе мрежу Вождовца, али Милошевић је био сигуран.

Вождовац је кренуо мало конкретније у том тренутку, те у 20. минуту, Пузигаћа шутира поред гола, а само минут касније и Срећковић покушава, али голман Радничког је на месту.

Ипак Нишлије долазе у вођство, а играо се 33. минут. Након центаршута са десне стране, Павков се најбоље сналази у казненом простору Змајева и Раднички води 1:0.

У 44. минуту стопостотна шанса за Дражића. Указала се прилика након грешке одбране, али нападач Вождовца је дао себи прејак пас и голман гостујуће екипе је отколонио опасност.

Други део игре је кренуо опет шансом за Нишлије, али Михајлов сјајно интервенише.

Ипак, гости постижу и други погодак, а стрелац је опет Павков. Играо се 54. минут.

У 60. минуту Путинчанин шутира поред гола, али у 69. минуту гости долазе до новог вођства. Мркић је стрелац након асистенције Јовановића.

Вождовац баца све карте у напад. Петровић је у 80. минуту шутирао поред гола, а само 5 минута касније, исти играч шутира тик изнад пречке. Упорност Змајева се исплатила и Лукић лепим шутем смањује резултат.

Ипак пред сам крај меча, гости долазе до новог водјства, а стрелац је Арсић, који тако поставља и коначан резултат.