Вождовац је у четвртој контролној утакмици забележио прву победу на припремама у Словенији, а савладан је нови члан елитног ранга, екипа Кршког са 2:0 (0:0). У стрелце су се уписали Бељић и Радоњић, а  шеф стручног штаба Братислав Живковић је извео комбинован тим са играчима који су до сада имали нешто мању минутажу. Већ у 3. минуту Вождовац је пропустио сјајну прилику да дође до предности. Виђена је одлична дуга лопта Стојковића, Срећковић је добро шутирао, али је голман гостију још боље интервенисао. Неколико минута касније сјајан продор  Одите кроз 4-5 играча, одлично је шутирао, али је статива била савезник словенске екипе. У 17. минуту поново сјајна дуга лопта Стојковића ка Златковићу који је добро захватио, али је она прошла тик поред стативе. У 38. минуту још један ударац Одите са 18 метара, али поред гола. Вождовац је као и у   претходним сусретима био бољи ривал у првом полувремену, а у 60. минуту бележимо одличан продор Караклајића, повратна лопта за Срећковића који добро шутира,  али је са гол линије лопту избацио један играч Кршког. У 65. мин добар ударац Симића са 25 метара, али је лопта отишла мало изнад пречке. Синђић је  у 80. минуту лепо покушао, мало је фалило да српски тим поведе, али је у 85. минуту гол постигао Бељић са беле тачке, а само три минута касније асистирао младом Радоњићу који је поставио коначан резултат. Вождовац ће већ 10. јула одиграти последњи контролни меч против НК Драва из Птуја.