REPREZENTACIJA SRBIJE – STOPOSTOTNI STUPAREVIĆ

22/09/2016Uncategorized, VESTI

Kadetska reprezenacija Srbije je danas odigrala u SC Stara Pazova i drugi prijateljski meč protiv Belorusije i ponovo savladala goste. Ovaj put rezutlat je bio 1:0, dok je u prvom odmeravanju snaga bilo 6:2 za našu selekciju. Prijateljski mečevi su odigrani u sklopu priprema za kvalifikacije za evropsko prvenstvo.

U pobedi selekcije Srbije, u prvom susretu, od sarta je zaigrao Filip Stuparević, mlada nada Voždovca, koji je sa dva gola i jednom asistencijom bio među zapaženijima na meču.

U drugoj utakmici je Filip ušao sa klupe u 41. minutu, a samo dva minuta kasnije Srbija je postigla gol. Ispostavilo se kasnije da je 1:0 i konačan rezultat.

Srbija se nalazi u grupi sa Italijom koja je i domaćin turnira, Albanijom i Makedonijom. Dve reprezentacije će izboriti plasman u drugu rundu kvalifikacija.

26.10. Srbija – Makedonija 11:00

28.10. Srbija – Albanija 11:00

31.10. Srbija – Italija 15:00