Omladinska liga Srbije: Voždovac – Vojvodina 1:2

U 2. kolu omladinske lige Srbije, Voždovac je igrao nerešeno sa ekipom Brodarca na Novom Beogradu, par dana kasnije u 3. kolu omladicni Voždovca izgubili su 2:1 od Vojvodine na „krovu“.

Sjajno prvo poluvreme na „krovu“, iako je Voždovac bio dominatan i imao inicijativu prvi do gola stigli su gosti iz Novog Sada preko Mićina u 22. minutu, rezultat je poravnao Stefan Purtić sa bele tačke u 41. minutu igru. U drugom poluvremenu Novosađani su pojačali ritam stigli do penala koji je realizovao Mesarović u 70. minutu. Raspored i tabelu Omladinske lige Srbije možete pogledati OVDE

0-1 5 6 gol 1-1purtic linta mirkovic mirkovic-scepanovic purtic radost racic-knezevic radost vozda radost stuparevic vidakovic vidakovic2 vidakovic3 vozd-vosa vozd-vosa1 vozd-vosa66