Милинковић на КЗШ: Победили смо стрпљењем

Вождовац је наставио да ниже победе на свом терену и тако у 25. колу ЈСЛ савладао екипу Чукаричког резултатом 2:0. Погледајте изјаве тренера на конференцији за штампу по завршетку утакмице.

Након затворене игре обе екипе у првом полувремену, „змајеви“ су стрпљиво чекали своју шансу и искористили је.

Најпре је у 53. минуту био прецизан Немања Обрадовић, а тачку на победу Вождовца ставио је Раде Вељовић у 86. минуту.

Чукарички је имао шансу да изједначи, Никола Стоиљковић је у 65. минуту погодио пречку.

Након овог меча шеф стручног штаба Чукаричког Владан Милојевић видно незадовољан није желео да коментарише ништа везано за утакмицу.

Стратег „змајева“ Зоран Милинковић похвалио је игру оба тима и упоредио са мечевима који се могу видети на европској фудбалској сцени…