Јашић и Вељовић у идеалном тиму 14. кола Јелен Супер Лиге Србије

У избору најбољег тима кола, који традиционално саставља Интернет магазин Спортал, овога пута су се нашла два играча Вождовца.

Место у идеалном тиму 14.  кола Јелен Супер Лиге Србије својом игром против Рада заслужили су Владимир Јашић и Раде Вељовић.

timkolacetrnaest

Прочитајте шта је Спортал написао о њиховом наступу у победи од 2:0 против Рада:

13 Jasic Vladimir

Владимир Јашић  – „Змајеви“ су у последњој утакмици кола били бољи од „грађевинара“, а мрежа Николе Перића се није тресла. Јашић је био један од боље оцењених после утакмице одигране на стадиону Обилића, који је резервисан за мечеве „високог ризика“ када су домаћини Рад или Вождовац.

Veljovic

Раде Вељовић  – Само у року од два минута решен је дуел Рада и Вождовца. Прво је у 49. минуту Слободан Лалић савладао голмана „грађевинара“ Филипа Кљајића, да би коначан резултат поставио Вељовић. Нападач „змајева“ изборио се за прилику у казненом простору и лопту послао иза леђа голмана Рада. Вождовчани су тренутно десети, док је Рад на последњој позицији.

Погодак Радета Вељовића  на утакмици четрнаестог кола Рад – Вождовац 0:2