Јагодина савладана у пријатељској утакмици

За разлику од недавног званичног меча, у пријатељском сусрету одиграном 07. септембра у Јагодини Вождовац је био бољи и заслужено победио домаћине.

На истеку 26. минута, Јагодина је повела. Арсенијевић је одлично проиграо Пројића по левој страни, који је утрчао  у шеснаестерац и прецизним ударцем матирао Кнежевића.

У 37. минуту, после слободног ударца са леве стране, одбијену лопту, Обрадовић је прецизним ударцем, са 14 метара, сместио у леви горњи угао немоћног Ђуричића.

Минут касније потпун преокрет, Бабовић је искористио неспоразум у одбрани Јагодинаца и са 16 метара затресао празну мрежу Јагодине.

Дејан Миловановић је у 57. минуту подсетио на дане када је бранио боје Црвене звезде и репрезентације Србије. Силовитим и прецизним ударцем са 25 метара погодио је леви угао гола Јокића за вођство Вождовца – 3:1.

У финишу, Радуловић је центрирао са десне стране, а лопту из петерца у мрежу послао Стојановић – 2:3.

Стадион: Градски у Јагодини. Гледалаца: 200.

Судија: Никола Миладиновић (Јагодина).

Стрелци: Пројић у 26. и Стојановић у 88. за Јагодину, а Обрадовић у 37, Бабовић у 38. и Миловановић у 57. минуту за Вождовац.

Жути картони: Дамјановић, Цветковић (Јагодина), Ђорђевић (Вождовац).

ЈАГОДИНА: Ђуричић (од 46. Јокић), Дукић (од 62. Милинковић), Пројић (од 62. Филиповић), Томић (од 62. Илић), Живановић (од 62. Михајловић), Дамјановић, Шушњар (од 67. Бајић), Цветковић (од 67. Стојановић), Леповић (од 62. Петричевић), Ђурић (од 74. Радуловић), Арсенијевић (од 62. Митошевић).

ВОЖДОВАЦ: Кнежевић (од 60. Мускалу), Марушић, Лалић, Ђорђевић (од 60. Лекић), Мићић (од 46. А. Стојковић), Секулић (од 46. Миловановић), Бабовић (од 60. Васиљевић), Ђилас (од 46. Ожеговић), Обрадовић (од 60. Вељовић), Киш (од 46. Караклајић), Д. Стојковић.