Izjave trenera Milinkovića i Nikolića posle utakmice 1. kola JSL Voždovac – Partizan

10/08/2014Uncategorized, VESTI

Poslušajte šta su novinarima rekli treneri Voždovca i Partizana nakon zanimljive utakmice 1. kola Jelen Super Lige odigrane na Vračaru.

Milinković: Neki glavonja hoće da budemo gosti 19 puta

Borimo se da vratimo publiku na stadione, a onda se pojavi neki glavonja iz takozvane radne grupe i odluči Voždovac i Partizan ne igraju noćnu utakmicu nego po visokoj tempraturi, da se umesto na modernom terenu igra na mnogo lošijem, da umesto da budemo ravnopravni sa ostalim klubovima, Voždovac će 19 puta biti gost. Pa, gde je tu regularnost – bio je ogorčen trener ʺzmajevaʺ Zoran Milinković posle poraza od Partizana u 1. kolu JSL. Uz konstataciju da je njegovoj ekipi nedostajalo iskustvo i da su crno-beli zasluženo pobedili, Milinković je ponovo naglasio da Voždovac nije u istoj situaciji kao ostali superligaši


Nikolić: Od prvog kola – lideri prvenstva

Praktično bez pola tima,zbog povreda, žutih kartona i suspenzija igrača, Partizan je u novoj sezoni Jelen Superlige startovao – pobedom. I to posle velikog preokreta protiv Voždovca, golovima u nadoknadi vremena. Kad se uzme u obzir i nedavna eliminacija iz kvalifikacija za Ligu šampiona, jasno je da je trener crno-belih Marko Nikolić zadovoljan ovakvim ishodom na stadionu Voždovca. Šef struke Partizana pohvalio je svoje igrače, izrazio zadovolljstvo što je njegov tim od starta šampionata na čelu tabele i da će biti veoma važno pregrmeti i naredno teško gostovanje na niškom ʺČairu“.

Ostavite komentar