Хот Спорт: И Вождовац бољи од Рада

Са два брзопотезна поготка на почетку другог полувремена фудбалери Вождовца су на гостовању Раду на стадиону Обилића на Врачару успели да дођу до злата вредног тријумфа (0:2) и колико толико побегну са зачеља табеле, а истовремено своје домаћине оставе закуцане за дно.

Први погодак дело је дефанзивца Слободана Лалић који је у 50. минуту одлично реаговао у казненом простору „грађевинара“, да би већ у следећем нападу „змајеви“ преко искусног нападача Радета Вељовића дошли и до другог поготка. Изабраници Ненада Лалатовића су након тога врло лако успели да контролишу ситуацију на терену и тако сачувају победу.

Екипа са Бањице ни у другом мечу са новим тренером није успела да дође до бодова па је са 10 поена последња на табели Јелен Суперлиге, док Вождовац пробио до деобе девете позиције са Напретком, крагујевачким радничким и ОФК Београдом који су такође освојили по 16 бодова.