Анталија : Вождовац – Зорија 0:3 (0:1)

У другој контролној утакмици на припремама у Анталији „змајеви“ су поражени од украјинске екипе Зорија 0:3. Зорија је трећепласирана екипа урајинског првенства, одмах иза Шахтјора и Динама Киев.

Већ у 2. минуту игре 1:0, стрелац је био Александр Караваев.  У 23. минуту игре лепа шанса за „змајеве“, одлична акција коју замало није искористио Маринковић. Бележимо 34. минут када су играчи Вождовца тражили пенал међутим судија се није огласио. Друго полувреме је протекло у борби на целом терену, иако се чинило да је Вождовац био бољи ривал није имао неке конкретне прилике да угрози гол противника. Зорија из једног контранапада стиже до другог гола у 81. минуту а стрелац је  био Ярослав Квасов. У 85. минуту пенал је Скривио Дени Павловић и добио други жути тј. црвени картон, а прецизан је био Никита Каменюка. Била је ово још једна добра провера за екипу из Београда а Украјинци су показали да су озбиљна екипа.