Antalija : Voždovac – Aktobe 4:0 (2:0)

U poslednjoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antaliji „zmajevi“ su pobedili kazahstansku ekipu Aktobe 4:0. Izabranici Bratislava Živkovića vraćaju se danas u Beograd, a generalnu probu pred prvenstvo imaju zakazanu za subotu 13.02.2016. godine a protivnik će biti FK Bežanija.

Od samog starta ekipa iz Beograda je krenula silovito na gol protivnika. Već u 7. minutu posle slobodnog udarca Marinkovića loptu u mrežu zakucava Puzigaća (1:0). Posle odličnog prodora Mašovića „zmajevi“ su povisili prednost, strelac je bio Marinković igrao se 28. minut. U 50. minutu opet šutira Marinković, ali je ovog puta golman Aktobea sjajno intervenisao. Samo par minuta kasnije greška golmana gostiju koji loše ispucava loptu, grešku kažnjava Mašović lob udarcem (3:0). U 63. minutu sjajna akcija Voždovca, Damjanović prema Mašoviću, opet odličan prodor Mašovića koji asistira Stojanoviću, sa sedam metara Jovan Stojanović rutinski matira golmana 4:0.