4. коло Супер лиге Србије: Ц. Звезда – Вождовац 3:0 (2:0)

Фудбалски клуб Вождовац у 4. колу Супер лиге Србије на Маракани је поражен од шампиона Србије 3:0.


Видео извештај:


Записник:

[gview file=“https://fkvozdovac.rs/wp-content/uploads/2016/08/superliga.rs-4Kolo-Crvena-zvezda-Voždovac.pdf“]

807A8210 807A8211 807A8216 807A8259 807A8277 807A8284 807A8294 807A8312 807A8351 807A8416

 

Оставите коментар