SPORTSKE.NET – Voždovac slavio na Banjici

01/04/2018U MEDIJIMA

Voždovac slavio na Banjici

Pametnom igrom ekipa Voždovca je uspela da slavi protiv Rada na gostovanju i da tako stigne do novih bodova.

Voždovac je danas učinio veliku uslugu Borcu i Javoru, ekipama koje se bore za opstanak u domaćem šampionatu, pošto je pobedio njihovog konkurenta, ekipu Rada, sa 1:0 i to na Banjici.

Gosti su pametno odigrali današnji meč, poveli su na samom startu u 9. minutu preko Andrije Lukovića, nekadašnjeg fudbalera Rada.

Srećković je uspeo da uposli Lukovića, a fudbaler Crvene zvezde na pozajmici u Voždovcu ove sezone je uspeo da savlada golmana Rada levom nogom za, ispostaviće se, konačnih 1:0.

Nije proslavio gol, u znak poštovanja prema ekipi Rada za koju je nastupao.

Voždovac se nakon gola malo povukao i nije dozvolio Radu niti jednu dobru šansu, čak su imali i jednu priliku preko Borka Duronjića da stignu do dvostruke prednosti pred sam kraj prvog poluvremena, ali je mladi napadač loše reagovao u toj situaciji.

U nastavku je najbolju šansu za Rad imao Bainović iz slobodnog udarca, igrao se 74. minut, ali je lopta prohujala pored gola.