SPORTKLUB – Zmajevi savladali Napredak u goleadi

25/02/2018U MEDIJIMA

Zmajevi savladali Napredak u goleadi

Fudbaleri Voždovca pobedili su kruševački Napredak kod kuće u uzbudljivom meču 24. kola Superlige Srbije rezultatom 3:2.

Kao i prošlog petka kad je savladao Spartak (4:3), Napredak je ponovo bio deo goleade, ali je ovoga puta iz takvog duela izašao poražen.

Voždovčani su bolje otvorili meč i golovima Srećkovića u 12. i Duronjića u 29. minutu došli do prednosti od 2:0. Međutim, nedugo zatim Napredak je smanjio zaostatak preko Ndiajea u 35. minutu.

Taj rezultat bio je aktuelan sve do 80. kad je Srećković novim golom povisio na 3:1, da bi samo dva minuta kasnije Ndiaje ponovo bio strelac za Kruševljane i tako vratio nadu gostima da mogu da izbegnu poraz.

Ipak, do kraja meča domaći sastav je uspeo da zaustavi sve nalete protivnika i upiše prvi trijumf u 2018. godini.

Voždovac je sada šesti na tabeli sa 39 bodova, dok je Napredak mesto ispod sa 37.