SPORTKLUB – Voždovac nerešeno sa Zaglebjem

02/02/2018U MEDIJIMA

Voždovac nerešeno sa Zaglebjem

Fudbaleri Voždovca na pripremama u Antaliji odigrali su prvi prijateljski meč sa poljskim Zaglebjem. U svakom od poluvremena postignut je po gol, a strelci su bili Borko Duronjić i Jakub Mareš.

„Zmajevi“ su u prvom delu imali nekoliko prilika da postignu pogodak, ali je golman Zaglebja bio na svom mestu, a i prečka je bila saveznik Poljaka.

U 35. minutu mrežu je zatresao Duronjić, da bi sedam minuta kasnije Mareš iz slobodnog udarca uzvratio istom merom i izjednačio rezultat.

Prva provera Voždovca u Antaliji završena je nerešenim rezultatom 1:1, iako je srpska ekipa u većem delu meča bila bolji protivnik.

Naredni meč „Zmajevi“ igraju 5. februara protiv jedne ekipe iz slovačke Superlige.