МОЦАРТ: Вождовац одиграо двомеч – једну партију добио, другу изгубио

Вождовац одиграо двомеч – једну партију добио, другу изгубио

Добре провере за Змајеве

Вождовац је данас одиграо нови меч у оквиру припрема за почетак шампионата. Тренери обе екипе су хтели да свим играчима дају пођеданку шансу, те су се договорили да се одигра двомеч, два пута по 60 минута.

Полувремена су трајала по 30 минута, паузе су трајале по пет минута.

У првом мечу славио је Вождовац с 2:0 головима Дражића у 22. минуту и Јешића у 59. минуту. У другом утакмици бољи је био Рудеш, а одлучујући гол за предност хрватског тима дао је Турчин у 27. минуту.

ВОЖДОВАЦ – РУДЕШ 2:0

Стрелци: Дражић у 22.минуту и Јешић у 59.минуту, за Вождовац.

Вождовац (прво полувреме): Поповић, Путинчанин, Михајлов, Ивковић, Благојевић, Павловић, Јешић, Петровић, Зец, Дуроњић и Дражић.

Рудаш (прво полувреме): Хендија, Месарић, Франић, Јелић-Балта, Вучо, Моић, Михић, Борсић, Цубел, Аралица, Тесија.

———————-

ВОЖДОВАЦ – РУДЕШ 0:2

Вождовац (друго полувреме): Милошевић (Миловић), Ћирковић, Гајић, Дамјановић, Биговић, Видаковић, Срећковић, Рачић (Пуртић), Машовић, Мандић, Ступаревић.

Рудаш (друго полувреме): Гудељ, Боревковић, Матић, Педишић, Грбић, Иванчић, Ливанчић, Турчин, Хавојић, Перић – Kомшић, Kаменар.