BUTASPORT – Remi Voždovca i Zaglebja u Antaliji

02/02/2018U MEDIJIMA

Remi Voždovca i Zaglebja u Antaliji

Izabranici Miloša Veselinovića odigrali su danas (1:1) u Antaliji protiv Zaglebja iz Lubina, poljskog tima od kojeg je Partizan prošle sezone eliminisam u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Voždovac je do vođstva stigao u 35. minutu utakmice preko bivšeg napadača OFK Beograda, Borka Duronjića na odličnu asistenciju Ješića.

Poljski tim izjednačio je u 42.minutu posle slobodnog udarca najbolje se snašao Mareš i zatresao mrežu Popovića.

Rezultat je ostao nepromenjen do kraja utakmice, a stiče se utisak da je ekipa sa Dušanovca bila bliža pobedi.

Sledeću proveru Voždovac ima 4. februara protiv kazahstanskog Kairata.

VOŽDOVAC – ZAGLEBJE LUBIN 1:1 (1:1)

Strelci: Duronjić za Voždovac u 35. minutu i Mareš za Zaglebje u 42. minutu.

VOŽDOVAC: POPOVIĆ, ĆIRKOVIĆ, MIHAJLOV, FILIPOVIĆ, BULATOVIĆ, GAVRIĆ, JEŠIĆ, LUKOVIĆ, DURONjIĆ, SREĆKOVIĆ, STUPAREVIĆ.

IGRALI SU JOŠ: GAJIĆ, PAVLOVSKI MIRKAILO, OREŠČANIN, STOJANOVIĆ, PAVLOVIĆ, PURTIĆ, PEROVIĆ, MAKSIMOVIĆ, STANKOVIĆ I KNEŽEVIĆ.

ZAGLEBJE LUBIN: POLAČEK, TODOROVSKI, GULDAN, KOPAČ, BALIĆ, MATUŠIK, SLIŠ, JAGJELO, JANjOŠKA, MAREŠ, PAVLOVSKI.

IGRALI SU JOŠ:HLADIN, STRAČINSKI, JANjUŠ, KUBIČKO, PJETRŽAK, ČERLINSKI, ŽURA I VOŽNjAK.