B92 – Dva penala, Voždovac okrenuo Partizan „na krovu“

15/05/2018U MEDIJIMA

Voždovac je „na krovu“ stigao do trijumfa posle preokreta, pošto su ‘crno-beli’ vodili od starta drugog poluvremena.

Dva penala, Voždovac okrenuo Partizan „na krovu“

Fudbaleri Voždovca pobedili su Partizan rezultatom 2:1 u meču 36. kola Superlige Srbije u kojem su viđena dva penala.

Trener gostiju Miroslav Đukić kombinovao je sa sastavom i to mu se nije isplatilo, dok je njegov kolega pogodio sa ubacivanjem Alena Mašovića u drugom poluvremenu, pošto je iznudio penal i potom golom doneo preokret.

Duel na Voždovcu imao je dva različita poluvremena – u prvom je jedino bilo vredno pažnje to što je Andrija Luković pogodio prečku, dok smo sve zanimljivo videli u nastavku.

Prvo je Marko Jevtović doneo prednost Partizanu sa bele tačke jer je prethodno u kaznenom prostoru oboren povratnik u tim Nemanja Kosović, da bi Voždovac nešto kasnije, za samo dva minuta došao do prednosti.