СУПЕРЛИГА РАСПОРЕД 2018/2019


1.КОЛО, 21.07.2018 
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ДИНАМО
РАДНИЧКИ Н. – ПРОЛЕТЕР
ВОЖДОВАЦ – ОФК БАЧКА
СПАРТАК-ЖК – МАЧВА
НАПРЕДАК – РАД
ЧУКАРИЧКИ – ЗЕМУН
ВОЈВОДИНА – МЛАДОСТ
РАДНИК – ПАРТИЗАН

2.КОЛО, 28.07.2018
ДИНАМО – ПАРТИЗАН
МЛАДОСТ – РАДНИК
ЗЕМУН – ВОЈВОДИНА
РАД – ЧУКАРИЧКИ
МАЧВА – НАПРЕДАК
ОФК БАЧКА – СПАРТАК-ЖК
ПРОЛЕТЕР – ВОЖДОВАЦ
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – РАДНИЧКИ Н.

3.КОЛО, 04.08.2018 
РАДНИЧКИ Н. – ДИНАМО
ВОЖДОВАЦ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
СПАРТАК-ЖК – ПРОЛЕТЕР
НАПРЕДАК – ОФК БАЧКА
ЧУКАРИЧКИ – МАЧВА
ВОЈВОДИНА – РАД
РАДНИК – ЗЕМУН
ПАРТИЗАН – МЛАДОСТ

4.КОЛО, 11.08.2018
ДИНАМО – МЛАДОСТ
ЗЕМУН – ПАРТИЗАН
РАД – РАДНИК
МАЧВА – ВОЈВОДИНА
ОФК БАЧКА – ЧУКАРИЧКИ
ПРОЛЕТЕР – НАПРЕДАК
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СПАРТАК-ЖК
РАДНИЧКИ Н. – ВОЖДОВАЦ

5.КОЛО, 18.08.2018
ВОЖДОВАЦ – ДИНАМО
СПАРТАК-ЖК- РАДНИЧКИ Н.
НАПРЕДАК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
ЧУКАРИЧКИ – ПРОЛЕТЕР
ВОЈВОДИНА – ОФК БАЧКА
РАДНИК – МАЧВА
ПАРТИЗАН – РАД
МЛАДОСТ – ЗЕМУН

6.КОЛО, 25.08.2018
ДИНАМО – ЗЕМУН
РАД – МЛАДОСТ
МАЧВА – ПАРТИЗАН
ОФК БАЧКА – РАДНИК
ПРОЛЕТЕР – ВОЈВОДИНА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ЧУКАРИЧКИ
РАДНИЧКИ Н. – НАПРЕДАК
ВОЖДОВАЦ – СПАРТАК-ЖК

7.КОЛО, 01.09.2018
СПАРТАК-ЖК – ДИНАМО
НАПРЕДАК – ВОЖДОВАЦ
ЧУКАРИЧКИ – РАДНИЧКИ Н.
ВОЈВОДИНА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
РАДНИК – ПРОЛЕТЕР
ПАРТИЗАН – ОФК БАЧКА
МЛАДОСТ – МАЧВА
ЗЕМУН – РАД

8.КОЛО, 15.09.2018
ДИНАМО – РАД
МАЧВА – ЗЕМУН
ОФК БАЧКА – МЛАДОСТ
ПРОЛЕТЕР – ПАРТИЗАН
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – РАДНИК
РАДНИЧКИ Н. – ВОЈВОДИНА
ВОЖДОВАЦ – ЧУКАРИЧКИ
СПАРТАК-ЖК – НАПРЕДАК

9.КОЛО, 22.09.2018
НАПРЕДАК – ДИНАМО
ЧУКАРИЧКИ – СПАРТАК-ЖК
ВОЈВОДИНА – ВОЖДОВАЦ
РАДНИК – РАДНИЧКИ Н.
ПАРТИЗАН – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
МЛАДОСТ – ПРОЛЕТЕР
ЗЕМУН – ОФК БАЧКА
РАД – МАЧВА

10.КОЛО, 30.09.2018
ДИНАМО – МАЧВА
ОФК БАЧКА – РАД
ПРОЛЕТЕР – ЗЕМУН
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МЛАДОСТ
РАДНИЧКИ Н. – ПАРТИЗАН
ВОЖДОВАЦ – РАДНИК
СПАРТАК-ЖК – ВОЈВОДИНА
НАПРЕДАК- ЧУКАРИЧКИ

11.КОЛО, 06.10.2018
ЧУКАРИЧКИ – ДИНАМО
ВОЈВОДИНА – НАПРЕДАК
РАДНИК – СПАРТАК-ЖК
ПАРТИЗАН – ВОЖДОВАЦ
МЛАДОСТ – РАДНИЧКИ Н.
ЗЕМУН – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
РАД – ПРОЛЕТЕР
МАЧВА- ОФК БАЧКА

12.КОЛО, 20.10.2018
ДИНАМО – ОФК БАЧКА
ПРОЛЕТЕР – МАЧВА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – РАД
РАДНИЧКИ Н. – ЗЕМУН
ВОЖДОВАЦ – МЛАДОСТ
СПАРТАК-ЖК – ПАРТИЗАН
НАПРЕДАК – РАДНИК
ЧУКАРИЧКИ – ВОЈВОДИНА

13.КОЛО, 27.10.2018
ВОЈВОДИНА – ДИНАМО
РАДНИК – ЧУКАРИЧКИ
ПАРТИЗАН – НАПРЕДАК
МЛАДОСТ – СПАРТАК-ЖК
ЗЕМУН – ВОЖДОВАЦ
РАД – РАДНИЧКИ Н.
МАЧВА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
ОФК БАЧКА – ПРОЛЕТЕР

14.КОЛО, 31.10.2018
ДИНАМО – ПРОЛЕТЕР
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ОФК БАЧКА
РАДНИЧКИ Н. – МАЧВА
ВОЖДОВАЦ – РАД
СПАРТАК-ЖК – ЗЕМУН
НАПРЕДАК – МЛАДОСТ
ЧУКАРИЧКИ – ПАРТИЗАН
ВОЈВОДИНА – РАДНИК

15.КОЛО, 04.11.2018
РАДНИК – ДИНАМО
ПАРТИЗАН – ВОЈВОДИНА
МЛАДОСТ – ЧУКАРИЧКИ
ЗЕМУН – НАПРЕДАК
РАД – СПАРТАК-ЖК
МАЧВА – ВОЖДОВАЦ
ОФК БАЧКА – РАДНИЧКИ Н.
ПРОЛЕТЕР – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


16.КОЛО, 10.11.2018
ДИНАМО – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
ПРОЛЕТЕР – РАДНИЧКИ Н.
ОФК БАЧКА – ВОЖДОВАЦ
МАЧВА – СПАРТАК-ЖК
РАД – НАПРЕДАК
ЗЕМУН – ЧУКАРИЧКИ
МЛАДОСТ – ВОЈВОДИНА
ПАРТИЗАН – РАДНИК

17.КОЛО, 24.11.2018
ПАРТИЗАН – ДИНАМО
РАДНИК – МЛАДОСТ
ВОЈВОДИНА – ЗЕМУН
ЧУКАРИЧКИ – РАД
НАПРЕДАК – МАЧВА
СПАРТАК-ЖК- ОФК БАЧКА
ВОЖДОВАЦ – ПРОЛЕТЕР
РАДНИЧКИ Н. – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

18.КОЛО, 01.12.2018
ДИНАМО – РАДНИЧКИ Н.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЖДОВАЦ
ПРОЛЕТЕР – СПАРТАК-ЖК
ОФК БАЧКА – НАПРЕДАК
МАЧВА – ЧУКАРИЧКИ
РАД – ВОЈВОДИНА
ЗЕМУН – РАДНИК
МЛАДОСТ – ПАРТИЗАН

19.КОЛО, 05.12.2018
МЛАДОСТ – ДИНАМО
ПАРТИЗАН – ЗЕМУН
РАДНИК – РАД
ВОЈВОДИНА- МАЧВА
ЧУКАРИЧКИ – ОФК БАЧКА
НАПРЕДАК – ПРОЛЕТЕР
СПАРТАК-ЖК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
ВОЖДОВАЦ – РАДНИЧКИ Н.

20.КОЛО, 09.12.2018
ДИНАМО – ВОЖДОВАЦ
РАДНИЧКИ Н. – СПАРТАК-ЖК
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – НАПРЕДАК
ПРОЛЕТЕР – ЧУКАРИЧКИ
ОФК БАЧКА – ВОЈВОДИНА
МАЧВА – РАДНИК
РАД – ПАРТИЗАН
ЗЕМУН – МЛАДОСТ

21.КОЛО, 15.12.2018
ЗЕМУН – ДИНАМО
МЛАДОСТ – РАД
ПАРТИЗАН – МАЧВА
РАДНИК – ОФК БАЧКА
ВОЈВОДИНА- ПРОЛЕТЕР
ЧУКАРИЧКИ- ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
НАПРЕДАК – РАДНИЧКИ Н.
СПАРТАК-ЖК – ВОЖДОВАЦ

22.КОЛО, 16.02.2019
ДИНАМО – СПАРТАК-ЖК
ВОЖДОВАЦ – НАПРЕДАК
РАДНИЧКИ Н. – ЧУКАРИЧКИ
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА
ПРОЛЕТЕР – РАДНИК
ОФК БАЧКА – ПАРТИЗАН
МАЧВА – МЛАДОСТ
РАД – ЗЕМУН

23.КОЛО, 23.02.2019
РАД – ДИНАМО
ЗЕМУН – МАЧВА
МЛАДОСТ – ОФК БАЧКА
ПАРТИЗАН – ПРОЛЕТЕР
РАДНИК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
ВОЈВОДИНА – РАДНИЧКИ Н.
ЧУКАРИЧКИ – ВОЖДОВАЦ
НАПРЕДАК – СПАРТАК-ЖК

24.КОЛО, 27.02.2019
ДИНАМО – НАПРЕДАК
СПАРТАК-ЖК – ЧУКАРИЧКИ
ВОЖДОВАЦ – ВОЈВОДИНА
РАДНИЧКИ Н. – РАДНИК
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ПАРТИЗАН
ПРОЛЕТЕР – МЛАДОСТ
ОФК БАЧКА – ЗЕМУН
МАЧВА – РАД

25.КОЛО, 03.03.2019
МАЧВА – ДИНАМО
РАД – ОФК БАЧКА
ЗЕМУН – ПРОЛЕТЕР
МЛАДОСТ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
ПАРТИЗАН – РАДНИЧКИ Н.
РАДНИК – ВОЖДОВАЦ
ВОЈВОДИНА – СПАРТАК-ЖК
ЧУКАРИЧКИ – НАПРЕДАК

26.КОЛО, 09.03.2019
ДИНАМО – ЧУКАРИЧКИ
НАПРЕДАК – ВОЈВОДИНА
СПАРТАК-ЖК – РАДНИК
ВОЖДОВАЦ – ПАРТИЗАН
РАДНИЧКИ Н. – МЛАДОСТ
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ЗЕМУН
ПРОЛЕТЕР – РАД
ОФК БАЧКА – МАЧВА

27.КОЛО, 17.03.2019
ОФК БАЧКА – ДИНАМО
МАЧВА – ПРОЛЕТЕР
РАД – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
ЗЕМУН – РАДНИЧКИ Н.
МЛАДОСТ – ВОЖДОВАЦ
ПАРТИЗАН – СПАРТАК-ЖК
РАДНИК – НАПРЕДАК
ВОЈВОДИНА – ЧУКАРИЧКИ

28.КОЛО, 30.03.2019
ДИНАМО – ВОЈВОДИНА
ЧУКАРИЧКИ – РАДНИК
НАПРЕДАК – ПАРТИЗАН
СПАРТАК-ЖК – МЛАДОСТ
ВОЖДОВАЦ – ЗЕМУН
РАДНИЧКИ Н. – РАД
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МАЧВА
ПРОЛЕТЕР – ОФК БАЧКА

29.КОЛО, 03.04.2019
ПРОЛЕТЕР – ДИНАМО
ОФК БАЧКА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
МАЧВА – РАДНИЧКИ Н.
РАД – ВОЖДОВАЦ
ЗЕМУН – СПАРТАК-ЖК
МЛАДОСТ – НАПРЕДАК
ПАРТИЗАН – ЧУКАРИЧКИ
РАДНИК – ВОЈВОДИНА

30.КОЛО, 07.04.2019
ДИНАМО – РАДНИК
ВОЈВОДИНА – ПАРТИЗАН
ЧУКАРИЧКИ – МЛАДОСТ
НАПРЕДАК – ЗЕМУН
СПАРТАК-ЖК – РАД
ВОЖДОВАЦ – МАЧВА
РАДНИЧКИ Н. – ОФК БАЧКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ПРОЛЕТЕР