Стрелац: Кочергин у 8. минуту за Зорју и Ступаревић у 43. минуту за Вождовац.

Вождовац: Поповић, Петровић, Зец, Путинчанин, Ступаревић, Михаилов, Јешић, Павловић, Дуроњић, Ћирковић, Ивковић.

На клупи су били: Милошевић, Биговић, Пуртић, Гајић, Рачић, Димитров, Миловић, Мандић, Видаковић, Дамјановић, Срећковић, Машовић, Благојевић.

Зорја: Чувајев, Безбродко, Чеберко, Каменка, Кочергин, Лјубеновић, Пријма, Шершенји, Леонидас, Сухоцки, Сваток.

На клупи су били: Лунјин, Шевченко, Бабенко, Чечер, Паулинјо, Рафаел, Грешчикин, Гордиенко, Кабаев, Калитвинцев, Харатин, Лунев, Опнасенко, Заименко

Украјинци су дошли у рано вођство, већ у осмом минуту преко Кочаргина. Асистирао му је Безбродко.

Водила се велика борба на средини терена, а Вождовац је покушао да дође до изједначења и показао да је бољи ривал. Велика је прилика била у 34. минуту за Змајеве, али промене резултата није било.

Ипак упорност се исплатила и у 43. минуту и Змајеви долазе до изједначења, после сјајног шута Ступаревића из слободног ударца.

У другом делу је виђена веома добра игра оба противника и веома чврста борба. Змајеви су доминирали целим делом утакмице и видела се препознатљива игра пулена Илије Столице

Вождовац је у налетима покушавао да угрози гол противника, али су се добро бранили Украјинци. Ипак на крају је остало 1:1.