ВОЖДОВАЦ – ВОЈВОДИНА 4:1 (2:0)

Стрелци: Николић у 34, Красић у 36, Зец у 85. и Дражић у 90+1. минуту за Вождовац,  Трујић у 76. минуту за Војводину

Црвени картон: Планић у 33. минуту

Главни судија: Пипер Петар
Први помоћни судија: Јовановић Владимир
Други помоћни судија: Јанковић Марјан
Четврти судија: Широки Зоран

ВОЖДОВАЦ: Поповић, Филиповић, Путинчанин, Синђић, Ивковић, Павловић, Николић, Маринковић, Зец,  Дражић, Красић.

Играли су још: Ћирковић, Петровић и Јешић

ВОЈВОДИНА: Роцков, Антић, Бабић Синиша, Кнежевић, Ковачевић, Лакићевић, Малбашић, Мелег, Планић, Пушкарић, Вукасовић.

Првих 10 минута протиче у изједначеној борби. Први до шансе долазе гости преко Мелега који шутира изнад пречке, на другој страни прети Ивковић после прекида, али резултат је непромењен.

Благи притисак гостију, али сигуран је на голу Поповић.

Kренуо је Вождовац ка голу гостију. На асистенцију Маринковића, Дражић је у прилици, али га обара Планић као последњи играч.

Дефанзивац гостију добија црвени картон, а судија досуђује слободан ударац.

Немања Николић преузима одговорност и постиже гол за телевизијске шпице.

Само два минута касније Зец феноменално упошљава Kрасића који из прве маниром расног стрелца постиже и други погодак за Змајеве.

Други део почиње шансом гостију. Палочевић погађа стативу. Међутим врло брзо Змајеви поново преузимају конце игре, те прете Николић и Маринковић.

Гости су успели да изведу контра напад у 76.минуту и на пас Малбашића, Трујић успева да постигне погодак и смањи резултат на 2:1.

Само пар минута касније Дражић је био у прилици за постизање гола, али су га дефанзивци Војводине омели у томе.

У 81.минуту у новој прилици је Дражић, али су опет дефанзивци гостију успели да се одбране од расположеног нападача Вождовца.

Змајеви су кренули опет у напад и исплатило се. Након гужве у срцу казненог простора гостију, најбоље се сналази Ђуро Зец и Вождовац долази до новог вођства.

До краја меча Вождовац је дошао и до новог гола, а стрелац је Стефан Дражић. Играо се последњи минут сусрета.