ВОЖДОВАЦ – РАДНИЧKИ ОБРЕНОВАЦ 4:0 (2:0)

16/07/2017ВЕСТИ

Стрелци: Михајлов у 38., Георгијевић у 45. Kошанин (аутогол) у 49. и Рачић у 81.минуту за Вождовац.

ВОЖДОВАЦ: ПОПОВИЋ, ПУТИНЧАНИН, МИХАЈЛОВ, ЋИРKОВИЋ, ИВKОВИЋ, ПАВЛОВИЋ, ПЕТРОВИЋ, ЈЕШИЋ, ЗЕЦ, ДУРОЊИЋ, ГЕОРГИЈЕВИЋ.

ИГРАЛИ СУ ЈОШ: МИЛОВИЋ, ФИЛИПОВИЋ,МАШОВИЋ, ГАЈИЋ, СРЕЋKОВИЋ, РАЋИЋ, ВИДАKОВИЋ, ПУРТИЋ, МАKСИМОВИЋ, ДАМЈАНОВИЋ, БЛАГОЈЕВИЋ.

РАДНИЧKИ: СТЕВИЋ, ВАСИЉЕВИЋ, ЈЕВРЕМОВИЋ, ЛЕРО, KОШАНИН, ПАВЛИЧЕВИЋ, ВИГЊЕВИЋ, МИЛУНОВИЋ, ЛЕЧИЋ, ЖИВKОВИЋ, ЗЈАЧА.

ИГРАЛИ СУ ЈОШ: ОБРАДОВИЋ, ДАМЈАНОВИЋ, ВАСИЉЕВИЋ, РАНKОВИЋ, ЈАKОВЉЕВИЋ, МИТРОВИЋ, СТЕГЊАЈИЋ, KРЕМИЋ, ГЛИШИЋ И ЈАЊИЋ.

Вождовац је кренуо силовито од старта против Обреновчана. Јешићев ударац бележимо на почетку меча, али нема гола.

У 18.минуту меча, Георгијевић је имао сјајну прилику након асистенције Зеца, али лопта одлази у корнер. Акција после корнера створила је прилику за Зеца, али лопта после његовог шута завршава у рукама голмана. Минут касније опет је у прилици Јешић, али и овај пут лопта одлази поред гола.

У 29.минуту шут је опробао и Ћирковић, али Стевић брани.

У 35.минуту Георгијевић шутира преко гола.

У 38.минуту Змајеви долазе до заслуженог вођства. Стрелац је Михајлов, феноменалним ударцем из волеја.

У последњем минуту првог дела, Георгијевић је направио одличан соло продор и лепо постигао гол за 2:0.

Други део је почео новим голом за Змајеве. Машовић је протутњао по левој страни, оставио лепу повратну, а на њу је натрчао притивнићки играч Kошанин. Играо се 49.минут.

У 53. и 58.минуту Јешић је имао две нове прилике, али није дошло до промене резултата.

У 59.минуту Георгијевић погађа пречку.

У два везана минута запретили су и штопери Вождовца. Најпре је у 77.минуту покушао са дистанце Гајић, само минут касније и Дамљановић из полуволеја, атрактивно, али без промене на семафору.

Ипак до новог гола играчи Вождовца долазе у 81.минуту, а стрелац је млади Рачић који је одлично испратио акцију.